Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

LILI I PLAF NA PLACU ZABAW w FikuMikuCafe

| aktualizacja: 06.03.2012 | 0

10.03.2012r., godz.17:00 FikuMikuCafe zaprasza dzieci od lat 3 na spotkanie z autorką książki "Uwierz w siebie" i zabawy.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
fikumikucafe
Dowiecie się jakie przygody spotkały uroczą kotkę Lili i szczeniaka Plafa. Dzieci wspólnie z autorką pomogą bohaterom pokonać stojące na ich drodze przeszkody, wykonają razem z nimi różne sztuczki gimnastyczne.... Po bajce będzie czas na wspólna zabawę, w trakcie której dzieci poznają poszczególne części ciała i ich możliwości.
 
Lili i Plaf na Placu Zabaw to seria książek poświęconych zabawom ruchowym, które zapobiegają powstawaniu wad postawy u dzieci. Książki skierowane są do przedszkolaków, ponieważ dobre nawyki ruchowe i czerpanie satysfakcji z aktywności fizycznej, warto kształtować od najmłodszych lat. Dzięki przygodom bohaterów książki, dzieci poznają własne ciało i jego możliwości. Przekonują się, że nie wszystko musi udać się za pierwszym razem, a najważniejsze jest podejmowanie kolejnych prób i dobra zabawa. Rodzice i opiekunowie znajdą scenariusze zabaw oraz wskazówki i porady specjalistów: fizjoterapeuty i psychologa. Książki uzyskały patronat Instytutu Matki i Dziecka.
Więcej informacji o Lili i Plafie oraz wiele praktycznych rad na temat wad postawy znajdziecie na stronie: www.lili-plaf.pl

Wstęp wolny
Obowiązują zapisy: zapisy@fikumikucafe.pl [imię, nazwisko, wiek dziecka, nr telefonu, nazwa i termin zajęć].

FikuMikuCafe
ul. Zwycięzców 32
Warszawa
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?