Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

L`Oreal Polska


kategoria:

Mleczka, balsamy, kremy, oliwki do ciała


Pojemność: 400 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
0 ocen

Cena: 55 zł
Opis produktu

Lipikar Lait, emulsja uzupełniająca poziom lipidów

Emulsja Lipikar Lait działa odżywczo i przeciwdziała przesuszeniu, zapewniając 48-godzinne nawilżenie. Każdego dnia jej minimalistyczna receptura koi, odbudowuje i chroni skórę, uwalniając ją od objawów suchości. Lipikar wykazał klinicznie udowodnioną skuteczność działania dla całej rodziny, zarówno dzieci, jak i seniorów. Formuła emulsji Lipikar Lait zawiera niezbędne składniki, aby pielęgnować i chronić skórę całej rodziny, m.in.:
  • Wodę termalną z La Roche-Posay, która koi i łagodzi podrażnienia. Właściwości dermatologiczne wody termalnej, udowodnione klinicznie, sprawdzają się w leczeniu różnego typu chorób skóry.
  • Niacynamid, który działa przeciwdziała podrażnieniom. Ta niezastąpiona cząsteczka włączona została do kultowej formuły, aby osiągnąć doskonałą tolerancję. Jej działanie łagodzące na podrażnienie skóry zostało udowodnione klinicznie.
  • Formułę typu cold cream, która regeneruje i zachowuje poziom nawilżenia. Do składu awangardowej formuły o wyjątkowej skuteczności, włączono klasyczne połączenie lipidów odbudowujących, czyli wosku pszczelego. Ta zupełnie nowa, otulająca konsystencja działa niczym plaster, aby chronić i odbudować suchą skórę.
  • Masło karite, które działa odżywczo i odbudowuje poziom lipidów. To jedna z najlepszych emulsji naturalnych składników natłuszczających, o budowie zbliżonej do sebum. Dzięki temu doskonale nadaje się do uzupełnienia poziomu lipidów w skórze suchej i ściągniętej.

Produkt został przetestowany pod kontrolą dermatologiczną wśród niemowląt i seniorów.

Gdzie można kupić: www.mydermacenter.pl
Oceny użytkowników produktu 

Lipikar Lait, emulsja uzupełniająca poziom lipidów

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?