Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Litecup


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Ocena:
4 oceny

Cena: 49 zł
Opis produktu

Litecup, świecący kubek niekapek 360

Prawdziwy niekapek z zamontowanymi w dnie diodami led, które świecą na niebiesko. Światło nie jest intensywne, idealne jako lampka nocna. Idealne rozwiązanie dla maluchów i starszaków pijących w nocy, idealna przenośna lampka nocna dla wędrujących do toalety lub sypialni rodziców :). Kubek z systemem 360 stopni, czyli można pić z niego jak ze szklanki, ale nic się nie rozleje. Uszczelka wykonana z trwałego silikonu. Diody świecą tylko w ciemności, kiedy jest jasno - gasną. Można je również wyłączyć na stałe. Kubeczek wolny od BPA , może być myty w zmywarce.
Pojemność kubka: 330ml.
Oceny użytkowników produktu 

Litecup, świecący kubek niekapek 360

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-25 06:52

Rewelacyjny

Świetnie spełnia swoje zadanie do jakiego jest głównie przeznaczony czyli dziecko może się bezpiecznie i bez żadnych problemów z niego napić. Dodatkowo pomocną funkcję z podświetleniem co bardzo pomaga jeśli dziecko lubi pić w nocy

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-30 09:15

Ciekawy i pomysłowy kubek

Fajny kubek na picie. Kubek bardzo ładnie świeci co stanowi dużą atrakcję dla malucha. Dodatkowo świetnie się sprawdza nocą. Nie ma obawy że maluch się piciem zadławi, nie trzeba świecić do tego światła. Świetnie się sprawdza jako lampka nocna. Maluch może z nim do kibelka obejść. Bardzo fajny gadżet w przystępnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Łopatka
Klaudia Łopatka

2015-10-29 23:38

Fajna zabawka

Połączenie praktycznego z użytecznym, czyli idealne zestawienie. Kubek, z którego nie kapie gdy zaspane dziecko zechce się napić. Nie musimy się martwić o mokrą pościel czy pidżamkę dziecka. Dodatkowo służy jako lampka nocna która jest na wyciągnięcie ręki i nie zajmuje dodatkowego miejsca na stoliku nocnym. Kubek wykonany porządnie, nie przecieka, nie pęka po upadku. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-16 15:43

kubek

Bardzo ładnie wykonane , z porządnych materiałów . Dzięki ładnej kolorystyce na pewno spodobają się każdemu dziecku , które będzie chciało z największą przyjemnością uczyć się korzystania z nich . Pomagają usamodzielniać dziecko i zachęcają do używania dzięki pięknej kolorystyce .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?