Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Litecup


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Ocena:
2 oceny

Cena: 49 zł
Opis produktu

Litecup, świecący kubek niekapek 360

Prawdziwy niekapek z zamontowanymi w dnie diodami led, które świecą na niebiesko. Światło nie jest intensywne, idealne jako lampka nocna. Idealne rozwiązanie dla maluchów i starszaków pijących w nocy, idealna przenośna lampka nocna dla wędrujących do toalety lub sypialni rodziców :). Kubek z systemem 360 stopni, czyli można pić z niego jak ze szklanki, ale nic się nie rozleje. Uszczelka wykonana z trwałego silikonu. Diody świecą tylko w ciemności, kiedy jest jasno - gasną. Można je również wyłączyć na stałe. Kubeczek wolny od BPA , może być myty w zmywarce.
Pojemność kubka: 330ml.
Oceny użytkowników produktu 

Litecup, świecący kubek niekapek 360

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Łopatka
Klaudia Łopatka

2015-10-29 23:38

Fajna zabawka

Połączenie praktycznego z użytecznym, czyli idealne zestawienie. Kubek, z którego nie kapie gdy zaspane dziecko zechce się napić. Nie musimy się martwić o mokrą pościel czy pidżamkę dziecka. Dodatkowo służy jako lampka nocna która jest na wyciągnięcie ręki i nie zajmuje dodatkowego miejsca na stoliku nocnym. Kubek wykonany porządnie, nie przecieka, nie pęka po upadku. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-16 15:43

kubek

Bardzo ładnie wykonane , z porządnych materiałów . Dzięki ładnej kolorystyce na pewno spodobają się każdemu dziecku , które będzie chciało z największą przyjemnością uczyć się korzystania z nich . Pomagają usamodzielniać dziecko i zachęcają do używania dzięki pięknej kolorystyce .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?