Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Literackie warsztaty dla dzieci

| aktualizacja: 26.03.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
kalimba
14.04.2012r.,godz.16:30 Kalimba zaprasza dzieci od 4 lat na warsztaty.
koszt: 15zł
obowiązują zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60 lub 501 183 953
 
„O psie, który szukał” to nowa ilustrowana książka dla dzieci Wydawnitwa Ładne Halo. Jest to typowa historia drogi w której główny bohater – sympatyczny trójnogi kundelek –  wyrusza na poszukiwania czegoś, co do ostatniej strony pozostaje tajemnicą. Po drodze odwiedza szereg miejsc i spotyka różne osoby, a czego właściwie szukał i czy udało mu się to znaleźć, dowiadujemy się dopiero na ostatnich stronach. 
Autorami tej historii są Asia Guszta i Maciek Blaźniak z wydawnictwa Ładne Halo, którzy kiedyś bardzo chcieli mieć psa. Na początek postanowili jednak zrobić o psie książeczkę. Wymyślili ją więc wspólnie siedząc pewnego wieczoru na kanapie, a później Asia ją napisała, a Maciek wydał. Przeczytają oni książkę dzieciom, a następnie wspólnie z panią psycholog zastanowimy się: 
"Czym rózni się postrzegany przez psa świat od tego jak my go postrzegamy – czy widzimy te same kolory, czy czujemy to samo?"
Co pomoże naszemu książkowemu pieskowi odnaleźć to czego tak pilnie poszukuje. Czy będą to jego uszy, oczy, nos, czy pomoże mu doświadczenie, czy zda się na szczęśliwy przypadek? Po czym pies nas poznaje i jak zrobić na nim dobre pierwsze wrażenie? Wszyscy uczestnicy dowiedzą sie wielu ciekawostek na temat psiego postrzegania, dzięki czemu będą mogli lepiej zrozumieć swoje i znajome pieski.
O tym wszystkim i wiele więcej opowie nam psi psycholog Monika Gorbaczyńska z pomocą swoich dwóch asystentek – 7 letnich suczek rasy beagle – Kendi i Koko. www.psiachata.pl

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?