Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Little Tikes


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
4 oceny

Cena: 35 zł
Opis produktu

Little Tikes, DiscoverSounds, Telefon z klapką

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Zabawa tym telefonem dostarczy dziecku wiele radości i nauczy pierwszych słów w obcych językach. Przycisk z zieloną słuchawką wita dziecko po angielsku, francusku i hiszpańsku. Klawiatura telefonu uruchamia różnego rodzaju dźwięki i melodie. Miękka końcówka ze specjalnie wyprofilowanym uchwytem jest łatwa do trzymania przez najmłodszych. Baterie: 2 x AA (w zestawie).
Oceny użytkowników produktu 

Little Tikes, DiscoverSounds, Telefon z klapką

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-03-19 21:02

Fajna zabawka

Córka lubi się nim bawić, przykłada do ucha mówi ,, halo" i udaje że dzwoni. Po naciśnięciu klawiszy włączają się fajne dźwięki i melodyjki co zachęca malucha do zabawy. Dodatkowo plus za powitanie w trzech językach. Kolorystyka tak dobrana że zachęca dziecko do zabawy. Materiał solidny, jedynie na klapkę trzeba uważać, córce zdarzyło się parę razy przycisnąć paluszka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Przepióra
Katarzyna Przepióra

2016-01-16 22:33

Mały dorosły.

Mój syn uwielbia ten telefon. Obecnie ma trzy lata i udaje, że dzwoni do babci, a jakie przy tym ciekawe wywody prowadzi, aż miło posłuchać. Myślę, ze telefon z klapką to bardzo ciekawa zabawka zarówno dla malucha, jak również przedszkolaka, ze względu na atrakcyjny wygląd i różne możliwości zabawy. polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Pastuszak
Karolina Pastuszak

2015-09-14 22:11

super

Mój synek ma dopiero trzy miesiące i jest stanowczo za mały żeby rozumieć o co chodzi z tą zabawką, ale i tak ją uwielbia. Uderza w nią rączkami i cieszy się na głos jak zabawka się do niego "odzywa". Bardzo fajny pomysł, staranne wykonanie, wesołe kolory, bardzo zajmująca.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 10:25

polecam

bardzo cudowny gadżet , moje dziecko nie nudzi się tą zabawką nigdy. szczególnie mocno jest zainteresowane telefonem, gdyż widzi, że ja często używam swój. bardzo życie z dzieckiem, gdy to chwyta za mój telefon, daję mu ten i jest szczęśliwe. polecam, zapewnia spokój w domu :) trzeba uważać na przytrzaśnięcie sobie paluszka klapką, mi się zdarzyło raz u roczniaka

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?