Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Little Tikes


kategoria:

Rowery


Ocena:
7 ocen

Cena: 320 zł
Opis produktu

Little Tikes, Trójkołowy Rowerek 3 w 1

Rewelacyjny rowerek 3 w 1 z baldachimem rośnie razem z dzieckiem! Nowoczesny design oraz funkcjonalność sprawi, że zarówno rodzic, jak i dziecko zapragną wybrać się na spacer lub wycieczkę. Interaktywny panel dźwiękowy z możliwością odłączenia go zapewni rozrywkę nawet najbardziej wymagającym maluchom. Efekty dźwiękowe i świetlne tj.: zapłon i praca silnika oraz policyjna i strażacka syrena zainteresują dziecko podczas podróży. Regulowane pasy oraz obręcz zapewnią bezpieczeństwo. Rowerek możemy wykorzystać na 3 sposoby: etap 1 – rodzic prowadzi rowerek, gdy maluch bezpiecznie opiera stopy na podnóżkach; etap 2 – rodzic prowadzi rowerek, a po zdemontowaniu podnóżka dziecko trzyma nóżki na pedałkach, jednocześnie ucząc się samodzielnej jazdy; etap 3: po odłączeniu podnóżka i rączki prowadzącej dziecko samodzielnie może poruszać się na rowerku bez pomocy rodzica. Dodatkowo na tyle rowerka znajdziemy pojemny koszyk np. na zabawki. Rączkę do prowadzenia można regulować, a także odłączyć. Znajdziemy na niej uchwyt na napój oraz pojemną torbę z dwiema komorami zapinanymi na suwak. Koła rowerka mają gumowe nakładki, dzięki czemu są ciche oraz nie rysują powierzchni. Panel elektroniczny wymaga 3 baterii AAA.
Oceny użytkowników produktu 

Little Tikes, Trójkołowy Rowerek 3 w 1

 (7)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-25 22:27

Dobry jako pchacz

Rowerek jest znakomity jako pchacz. Dziecko w nim jest bezpieczne. Idealny na spacer. Jest lekki i łatwy do przenoszenia. Jako rowerek u nas się nie sprawdził pedały są za daleko. Córka do nich nie dostawała i są ciężkie do pedałowania. Produkt fajny ale nie do końca spełnia swoją funkcję.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iwona Poreda
Iwona Poreda

2016-04-30 08:31

Pchacz ok rower nie

Dostaliśmy rowerek na roczek dziecka i jako pchacz sprawdził się rewelacyjnie. Dziecko mogło podczas spaceru obserwować świat bez obaw, że wypadnie ponieważ trzymało ją oparcie i boki ochronne. Natomiast później jako rower nie za bardzo spełniał swoje funkcje, ponieważ pedały są za daleko i dziecko nie mogło niestety dosięgnąć. Barwny, kolorowy skupiał uwagę dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2015-12-16 12:45

u nas się nie sprawdził

Na rowerek skusiliśmy się , ponieważ znamy markę. Niestety ten konkretny produkt się nie sprawdził. Pedały są zbyt daleko i maluch nie dosięga, na dodatek nawet 3-latek ma problem z ich kręceniem, bo bardzo ciężko chodzą. Rowerek sprawdził się jako jeździk, gdzie my pchaliśmy dziecko. Niestety nie taka powinna byc jego funkcja. Nie polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2015-05-31 21:40

rośnie z dzieckiem

Rower wart swojej ceny. Czasem zwykłe jeździki są droższe a ten rowerek jest bardzo ergonomiczny, starcza nie na kilka miesięcy a zdecydowanie na dłużej. Zabezpieczenia godne najwyższej noty a do tego prezentuje się pięknie. Jakość wykonania wysoka a do tego lekki. Zachwycają też efekty dźwiękowe i świetlne. Widać, że rowerek przemyślanie wykonany. Warto wziąć pod uwagę przy zakupie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-31 08:17

polecam

rzeczywiście rośnie razem z dzieckiem, a to ważne, bo posłuży na dłużej, dobre amortyzatory, myślę, że to porządny produkt, na długo posłuży warT swojej ceny śliczne kolory, trwałe, nie podaTne na obtarcia, serdecznie polecam wszystkim u nas się sprawdził

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 23:41

super

Bardzo ładny i funkcjonalny rowerek, dobrze się go prowadzi a długa rączka jest idealna zarówno dla mnie filigranowej niskiej kobiety oraz mojego męża, który jest wysoki. Ponadto nasz syn jest zachwycony gdy do niego wsiada a pasy bezpieczeństwa zapewniają mu komfort a nam pewność, że nie wypadnie na zakręcie. Polecam ten produkt na długie letnie spacery gdyż jeszcze nigdy nas nie zawiódł.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-03-02 17:43

rowerek

Bardzo ładnie wykonany , bardzo kolorowy rowerek dla początkującego małego rowerzysty lub rowerzystki . Dzięki temu , że jest super lekki można go łatwo przenieść jak naszemu dziecku znudzi się już jazda . Bogata kolorystyka zachęca dziecko do korzystania z niego .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?