Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

„Łódź-Szwecja-Grecja. Zabawa w podchody z Tsatsikim”

| 01.04.2012, aktualizacja: 06.03.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo muzeum kinematografii
fot. Muzeum Kinematografii w Łodzi
1.04.2012r., godz.12.00 Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci (który przypada 2 kwietnia) Muzeum Kinematografii zaprasza dzieci na spotkanie z serią książek o Tsatsikim.
Spotkanie z serią książek o Tsatsikim:
„Tsatsiki i Mamuśka”, „Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic”, „Tylko Tsatsiki”
tekst: Moni Nilsson,
ilustracje: Pija Lindenbaum;
Wydawnictwo Zakamarki 2009 - 2011

• Gra w literackie podchody z Tsatsikim w pałacu Karola Scheiblera
• Projekcja krótkometrażowych filmów animowanych, 35’ „Pierwszy na mecie” (z serii „Miś Kudłatek”) „Napad na bank” (z serii „Dwa koty + jeden pies”) „Pracowity woziwoda” (z serii „Pomysłowy Dobromir”) „Niebezpieczny nocleg” (z serii „Ferdynand Wspaniały”)

W ramach projektu „Mały Kinematograf” odbywać się będą wydarzenia łączące różne dziedziny kultury i sztuki, skierowane do dzieci w wieku 3 – 6 lat oraz do ich rodziców i opiekunów. Chcemy pokazać, że Łódź jest niezwykłym miastem. I że jest tu miejsce na kreatywność i innowacyjność. W przestrzeni Muzeum Kinematografii będziemy wspólnie z dziećmi i ich rodzicami czy opiekunami czytać, oglądać, malować, wycinać, konstruować. Myśleć, opowiadać i z uwagą słuchać, co dzieci mają do powiedzenia. • W każde niedzielne południe zapraszamy na projekcje filmowe, prezentacje wystaw „Pałac pełen bajek” i „Latająca maszyna”, cykliczne spotkania z wybranymi książkami i ich autorami – „Czytanki przed ekranem”, zajęcia plastyczne i działania twórcze, warsztaty dla dorosłych, kiermasze książek.

Muzeum Kinematografii
Plac Zwycięstwa 1
Łódź
więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?