Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Lokomotywa - spektakl dla dzieci, 27.02 - 28.04 Warszawa

| aktualizacja: 27.02.2013 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
lokomotywa, teatr, spektakl
fot. materiały prasowe
Stacje dziecięce MiniMini+ i teleTOON+ zapraszają najmłodszych na przedstawienie pt. „Lokomotywa”, którego premiera odbędzie się w środę, 27 lutego Teatrze Powszechnym w Warszawie.
Stacje dziecięce MiniMini+ i teleTOON+ świętują Rok Tuwima. Z tej okazji zapraszają najmłodszych na przedstawienie pt. „Lokomotywa”, którego premiera odbędzie się w środę, 27 lutego Teatrze Powszechnym w Warszawie.
 
Stacje telewizyjne MiniMini+ i teleTOON+ wspierają rodziców w procesie wychowawczym, edukują oraz prezentują wartościowe bajki i programy własne. Chcąc uczcić Rok Tuwima, a także dbając o rozwój najmłodszych i upowszechnianie polskiej kultury, objęły patronatem spektakl „Lokomotywa”. Przedsięwzięcie to doskonale wpisuje się w edukacyjną politykę i charakter obu kanałów.
 
Spektakl „Lokomotywa” w reżyserii Piotra Cieplaka, laureata Feliksa Warszawskiego za "Opowiadania dla Dzieci" według Isaaka Singera,  jest w całości oparty na popularnych wierszach Juliana Tuwima. To powrót do twórczości poety, którą każdy Polak pamięta z dzieciństwa oraz okazja do zaprezentowania jej maluchom w nowoczesnej i atrakcyjnej formie. Brawurowe wykonanie znanych utworów takich, jak: Lokomotywa, Pan Hilary, Ptasie radio czy Zosia Samosia, nadaje im nowe, zaskakujące brzmienie i wprowadza małych widzów w magiczny świat literatury – mądry i dowcipny. 
 
Występują: Eliza Borowska, Maria Robaszkiewicz, Olga Sawicka, Mariusz Benoit, Andrzej Mastalerz, Sławomir Pacek
 
„Lokomotywa”
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie
Premiera 27 lutego 2013
 
Kolejne spektakle: 
28 lutego, godz. 11.00 i 18.00
16, 17 marca, godz. 12.00 i 17.00
19 marca, godz. 11.00
5, 9 kwietnia, godz. 18.00
6, 7 kwietnia, godz. 12.00 i 17.00
26 kwietnia, godz. 17.00
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?