Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Canpol Babies


kategoria:

Laktatory


Ocena:
7 ocen

Cena: 139 zł
Opis produktu

LOVI, Laktator ręczny Protect

Dwufazowy laktator ręczny LOVI Protect to podstawowe wsparcie dla mam odciągających pokarm i niemających większych kłopotów z karmieniem piersią. Pomaga w rozwiązywaniu drobnych problemów laktacyjnych. Niezwykle naturalnie, delikatnie i bez wysiłku odciąga pokarm. Przebadany w koordynacji ze szpitalami. W zestawie butelka Lovi 150ml.
Oceny użytkowników produktu 

LOVI, Laktator ręczny Protect

 (7)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-27 11:53

Przede wszystkim dwufazowy

Bardzo fajnie, że jest on dwufazowy. Przyjaciółka która miała go często używała tej funkcji. Ogólnie laktator dobrze się sprawuje. Łatwy w myciu. Dobrze przylega do piersi, dzięki czemu mleko nie ucieka. Ma nawet antypoślizgową rączkę. Ściąganie mleka nim to łatwizna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Weronika Wiatr
Weronika Wiatr

2017-02-20 18:23

Polecam

Używam tego laktatora kiedy wychodzę na dłużej z domu i muszę poza domem odciągnąć pokarm. Fajne jest to, że jest dwufazowy dzięki czemu odciąganie jest łatwiejsze. W domu używam laktatora elektrycznego bo nie wymaga wysiłku ale ten ręczny jest godny polecenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Aldona Wiechniak
Aldona Wiechniak

2015-09-14 22:38

polecam

Laktator Lovi ma bardzo prostą konstrukcję, szybko i łatwo się go myje. Ważną zaletą jest obecność dwóch faz siły ssącej dzięki czemu staje się to mniej bolesne niż odciąganie innymi laktatorami ręcznymi których używałam. Ogólnie laktator bardzo wygodny, ma antypoślizgową rączkę, do całej obsługi wystarczy jedna ręka. Szybko odciąga pokarm, co przy częstym stosowaniu to duży plus.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Pastuszak
Karolina Pastuszak

2015-09-14 19:01

Tak, ale w podróży

W podróży sprawdza się idealnie. Bardzo łatwo się go używa, nie wymaga nadmiernego używania siły - na co skarżyły się moje koleżanki w przypadki innych laktatorów ręcznych. Natomiast jeśli do odciągnięcia jest dużo pokarmu to trochę to trwa i można się zmęczyć. Tak więc na wyjścia z domu tak, do użytku codziennego raczej nie. Poza tym łatwo się myje, nic się w nim nie psuje, nie cieknie, jest skuteczny i odciąganie pokrmu za jego pomocą nie boli.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
MALWINA RYCERZ
MALWINA RYCERZ

2015-06-24 13:50

Polecam - uratował moje piersi

Laktator ten udało mi się wygrać aktywnie uczestnicząc na forum Lovi, byłam wówczas w ciąży, pierwszej ciąży i nie wiedziałam czego się spodziewać.. jak tylko urodziłam moje piersi stały się bardzo obolałe i twarde, pomimo iż karmiłam piersią a mały był sporym łasuchem.. Laktator uratował moje piersi.. regularnie rozpoczęłam odciąganie pokarmu dzięki czemu piersi wróciły do normalności.. dzięki nakładkom masującym odciąganie było bezbolesne. Laktator jest genialny.. można dosłownie odciągać jednym paluszkiem.. dodatkowym atutem jest fakt, że można go przerobić w butelkę i od razu podać maluszkowi pokarm :) Jestem bardzo zadowolona :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-20 18:02

fajny, ale...

Fajny laktator, ale niestety ma jedną dużą wadę; ma wadliwe zaworki, częsci zamienne, a są one praktycznie nie do kupienia. Pokarm odciąga sprawnie, jest ładny, łatwo w obsłudze i myciu, ma regulację siły ssania;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2014-09-08 14:54

polecam :)

W prawdzie posiadała laktator elektryczny Prolactis - ale ten laktator był w zestawie i kiedy nie mam możliwości korzystać z elektrycznego sięgam po ten manualny i sprawdza się świetnie w moim przypadku - silikonowa nakładka sprawia ze pierś idealnie się dopasowuje a odciąganie jest bezbolesne, posiada regulacje sily ssania i dwufazowe odciąganie - co w przypadku laktatorów manualnych jest rzadkością, na rączce jest gumowa powłoka co sprawdzi, że ręka się nie śliza i rączka pracuje bardzo lekko, wszystkie części tego laktatora łatwo rozłożyć i umyć. Polecam każdej Mamie :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?