Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Canpol Babies


kategoria:

Smoczki na butelkę


Ocena:
3 oceny

Cena: 10 zł
Opis produktu

LOVI, Smoczek dynamiczny do kaszki

Dynamiczny smoczek Lovi zbudowany jest z niejednorodnych warstw silikonu. Dzięki temu w trakcie ssania modyfikuje swój kształt (wydłuża się), dopasowując się do rytmu i siły ssania dziecka, podobnie jak ma to miejsce przy karmieniu piersią. Wewnątrz smoczka znajdują się specjalne wypustki - zaprojektowane na wzór kanalików laktacyjnych - regulują/spowalniają przepływ mleka pobudzając dziecko do aktywnej pracy. Dynamiczny smoczek Lovi wpływa na prawidłowy rozwój jamy ustnej:
Oceny użytkowników produktu 

LOVI, Smoczek dynamiczny do kaszki

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-05-15 10:53

sprawdza się

Nasza starsza córka, która wyrosła na mleku modyfikowanym, wielokrotnie korzystała z produktów firmy LOVI. Smoczek dynamiczny do kaszki wprowadziłam gdy córka zaczęła dostawać gęstsze produkty w butelce: kleiki, kaszki. Nie mogły być one zbyt gęste. Powiem szczerze, że wolałam przygotowywać gęstsze kaszki. Więc mimo, że smoczek znakomicie się sprawdzał, dość szybko odeszłam od podawania kaszki przez butelkę. Jedynie przed snem córka ją dostawała. Mimo to uważam, że smoczek dynamiczny do kaszki LOVI jest bardzo dobry.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Wielgus
Anna Wielgus

2015-11-19 13:50

nie sprawdził się

O ile jestem zwolenniczką produktów Lovi to smoczek dynamiczny do kaszki u nas się nie sprawdził. Synek nie chciał pić kaszki z butelki może dlatego że przyzwyczaiłam go do jedzenia kaszki łyżeczką. Niemniej jednak smoczek wykonany jest z trwałego silikonu który bardzo dobrze się czyści , nie zasysa się podczas karmienia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Sobczak
Ewelina Sobczak

2015-08-10 20:43

Smoczek dobry jak cała marka

krótko powiem, że jest to bardzo dobry smoczek, kaszka nie zatyka się w otworze, ale też nie leci jeśli dziecko nie ssie. Jestem zadowolona

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?