Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Canpol Babies


kategoria:

Smoczki na butelkę


Ocena:
3 oceny

Cena: 4 zł
Opis produktu

LOVI, Ustnik treningowy na butelkę

Ustnik jest idealny do nauki samodzielnego picia, skonstruowany w taki sposób, aby umożliwić swobodny przepływ picia. Nie podrażnia delikatnych dziąseł i umożliwia łatwe picie. Pasuje do butelek Lovi.
Oceny użytkowników produktu 

LOVI, Ustnik treningowy na butelkę

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Kasprzyk
Agnieszka Kasprzyk

2017-01-04 14:33

z musu

Kupiłam cala butelkę kiedy synek niechcial pic z żadnych kubków itp. Tego ustnika to już w ogóle nie wiedział jak chwycić. Ale za to doskonały jest do jazdy po działach i masowania sobie ich no ale nie oto tu chodzi przecież. Leje się niego tak ze dzięki temu zawsze coś tam wpadnie podczas masowania. Ogólnie nie warto 😉

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2015-03-29 15:01

u mnie się nie sprawdził

Kupiłam niestety całą butelkę z tym okropnym ustnikiem, ale dobrze, że chociaż można normalny smoczek dokręcić, więc nie straciłam na tym.
Moje dziecko za cholerę nie umiało z niego pić, problem polagał na tym iż ustnik nie ma zaworka-niekapka i leci z niego strumieniem i w konsekwencji moje dziecko krzytusiło się. Nie polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Edyta Kościołek
Edyta Kościołek

2014-09-10 08:41

wyjście awaryjne.

Na ustnik treningowy trafiłam przypadkiem. Miałam problem z podaniem mojemu dziecku jakiegokolwiek płynu ponieważ nie chciał wziąć do buzi żadnego smoczka, miałam ich w domu całą kolekcję. Kiedy podałam synowi picie przez ustnik zaakceptował go od razu. Spłaszczona z wierzchu końcówka ułatwia picie. Ustnik jest również łatwy w utrzymaniu czystości. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?