Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Grupa Maspex Wadowice


kategoria:

Inne produkty


Pojemność: 280 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: 6,5 zł
Opis produktu

Łowicz 100% z owoców Czarny Bez

Łowicz 100% z owoców Czarny Bez to funkcjonalny dżem wspomagający procesy obronne organizmu. Doda smaku każdemu śniadaniu, szczególnie w chłodne jesienne i zimowe poranki. Zawiera tylko cukry naturalnie występujące w owocach. Wystarczy jedna łyżka dziennie dżemu Łowicz 100% z owoców Czarny Bez, aby poczuć dobroczynną moc natury.

Gdzie można kupić: ezakupy.tesco.pl
Ocena redakcji produktu 

Łowicz 100% z owoców Czarny Bez

ocena całościowa

Smak czarnego bzu znałam do tej pory z naparów, herbatek i soków, nigdy jednak nie próbowałam go w takiej formie, jaką przygotował Łowicz. Muszę przyznać, że dżem 100% z owoców wydobywa z czarnego bzu jeszcze więcej smaku i aromatu niż soki czy napary. Zdecydowanie przypadnie do gustu fanom mniej słodkich i bardziej intensywnych w smaku produktów, a jego ogromną zaletą jest to, że zawiera tylko naturalne cukry pochodzące z owoców.

Oceny użytkowników produktu 

Łowicz 100% z owoców Czarny Bez

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Zawadka
Ewelina Zawadka

2017-11-30 21:29

samo zdrowie

Dżem Czarny bez, słodzony jest tylko cukrami pochodzącymi z owoców. Ma bardzo ciekawy smak, świetny skład oraz walory prozdrowotne, gdyż owoce czarnego bzu dzięki zawartości witamin i cennych mikroelementów wspomagają procesy obronne organizmu. Wystarczy tylko 1 łyżka dziennie, aby poczuć jego dobroczynną moc.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-28 12:58

Jak domowe

Bardzo dobre dżemy w przystępnej cenie. Dżemy w naszej rodzinie stały się numerem jeden zwłaszcza dla córki. Przygotowuję również własne domowej roboty, ale te w składzie nie zawierają za dużo cukru i są naprawdę pyszne. Nie widzę zbiy wielkiej różnicy między kupnym a tym co sama robię.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?