Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Grupa Maspex Wadowice


kategoria:

Słodycze, przekąski


Pojemność: 280 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
1 ocena

Cena: 3.59 zł
Opis produktu

Łowicz, dżem truskawka z czerwoną porzeczką

To propozycja dla amatorów odważnego łączenia smaków. Kwaskowata czerwona porzeczka i pachnąca słońcem truskawka to gwarancja rozpoczęcia dnia śniadaniem, które przyniesie dużo radości i pozytywnej energii. Spróbujmy odświeżyć smak kaszy manny – z pewnością odkryjemy jej bardziej interesującą wersję z dżemem z doskonałymi truskawkami z czerwona porzeczką.

Gdzie można kupić: pigi.abstore.pl
Ocena redakcji produktu 

Łowicz, dżem truskawka z czerwoną porzeczką

ocena całościowa

Lubię dżemy, ale te gotowe, które możemy dostać w sklepie, często są dla mnie zbyt słodkie, dlatego połączenie słodkiej truskawki z lekko kwaśną czerwoną porzeczką jest wprost idealne. Dżem jest intensywny w smaku, a jednocześnie nie przesadnie słodki. Świetnie sprawdza się do naleśników czy omletów, a także jako szybka słodka przekąska, np. z chrupkim pieczywem.

Oceny użytkowników produktu 

Łowicz, dżem truskawka z czerwoną porzeczką

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-05-01 21:50

Polecam !!!

Dżem Łowicz truskawka z czerwoną porzeczką to ciekawe połączenie owoców. Dżem w smaku jest słodki dzięki słodkiej truskawce i kwaśny kwaśnego smaku nadaje mu czerwona porzeczka. Bardzo ciekawy ma ten smak, warto kupić i spróbować. Dżem ma fajną konsystencję dobrze się smaruje na kanapce czy naleśnikach. Troszkę ciężko dostępny ale nam udało się kupić i spróbować. Polecam !!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?