Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Grupa Maspex Wadowice


kategoria:

Inne produkty


Pojemność: 400 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: 3.80 zł
Opis produktu

Łowicz, pomidory całe w puszce

Miłośnicy pomidorowych przysmaków na pewno chętnie sięgną po całe pomidory w puszcie od Łowicza. To doskonałe rozwiązanie zarówno do przygotowania szybkiego, codziennego dania dla całej rodziny, jak i wzbogacenia menu ogrodowego grilla lub eleganckiego przyjęcia. Dla Twojej wygody pomidory w puszce zostały pozbawione skórki i szypułek. Dzięki temu staną się świetną podstawą wielu przebojowych potraw i zapewnią im jednocześnie przepyszny smak dojrzałych w słońcu pomidorów. Pomidory Łowicz nie zawierają żadnych substancji konserwujących, a w swojej nowej odsłonie nie mają też dodatku soli. Są za to źródłem obecnego w pomidorach cennego pierwiastka – potasu.

Gdzie można kupić: ezakupy.tesco.pl
Oceny użytkowników produktu 

Łowicz, pomidory całe w puszce

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna Woś
Anna Woś

2017-11-22 08:11

Do pizzy

Lubię pizze z pomidorami, ale po sezonie ciężko jest kupić aromatyczne pomidory, przetwory szybko się kończą a wtedy sięgam po pomidory od łowcza. Wystarczy je pokroić i dodać na pizzę. dodaję je też do sałatek oraz bezpośrednio na kanapkę. Smakują jak te zerwane z krzaczka latem, a ich aromat jest boski. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-19 17:20

pomidory całe

Pomidorową można przygotowywać na wiele sposobów - w każdym domu doprawia i podaje się ją nieco inaczej, ale niezależnie od wszystkiego najważniejszym składnikiem są pomidory. Powinny mieć naturalny smak i aromat - tak jak pomidory w puszce Łowicza, bez skórki całe lub krojone.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?