Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Grupa Maspex Wadowice


kategoria:

Inne produkty


Pojemność: 500 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
1 ocena

Cena: 3.99 zł
Opis produktu

Łowicz, przecier pomidorowy

Przecier pomidorowy Łowicz jest gęsty i intensywnie pomidorowy, tylko z najlepszych pomidorów. Idealny jako baza do tradycyjnej zupy pomidorowej. Przecier pomidorowy Łowicz to produkt w pełni naturalny, bez konserwantów i innych sztucznych dodatków.

Gdzie można kupić: www.alma24.pl
Ocena redakcji produktu 

Łowicz, przecier pomidorowy

ocena całościowa

Smak dzieciństwa? Oczywiście pomidorowa mamy! Niestety uzyskanie takiego samego smaku nie jest takie proste, zwłaszcza kiedy nie można poświęcić zbyt dużo czasu na gotowanie, bo zwyczajnie ma się nawał innych obowiązków. I na to są jednak sposoby! Aby pomidorowa miała „bardziej pomidorowy” smak, można do niej dodać przecier pomidorowy Łowicza. Ponieważ przecier jest zrobiony w 100% z prawdziwych pomidorów i nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, nadaje zupie doskonałą głębię smaku, dokładnie taką, jaką pamięta się z dzieciństwa. Po prostu pomidorowa doskonała! Smakowała nawet mamie podczas niedzielnego obiadu.

Oceny użytkowników produktu 

Łowicz, przecier pomidorowy

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-15 17:51

Przecier pomidorowy :)

Łowicz przecier pomidorowy jest idealny do zupy pomidorowej. Przede wszystkim jest zrobiony z pomidorów, jest taki pomidorowy a zupa pomidorowa jest prawdziwie pomidorowa, ma doskonały smak i kolor :) Przecier jest gęsty, smaczny u nas dodawany prawie do każdej zupy pomidorowej jak nie ma sezonu na pomidory.
Cena jest przystępna.
Polecam !!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?