Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Grupa Maspex Wadowice


kategoria:

Inne produkty


Pojemność: 500 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
4 oceny

Cena: 3.99 zł
Opis produktu

Łowicz, przecier pomidorowy

Przecier pomidorowy Łowicz jest gęsty i intensywnie pomidorowy, tylko z najlepszych pomidorów. Idealny jako baza do tradycyjnej zupy pomidorowej. Przecier pomidorowy Łowicz to produkt w pełni naturalny, bez konserwantów i innych sztucznych dodatków.

Gdzie można kupić: www.alma24.pl
Ocena redakcji produktu 

Łowicz, przecier pomidorowy

ocena całościowa

Smak dzieciństwa? Oczywiście pomidorowa mamy! Niestety uzyskanie takiego samego smaku nie jest takie proste, zwłaszcza kiedy nie można poświęcić zbyt dużo czasu na gotowanie, bo zwyczajnie ma się nawał innych obowiązków. I na to są jednak sposoby! Aby pomidorowa miała „bardziej pomidorowy” smak, można do niej dodać przecier pomidorowy Łowicza. Ponieważ przecier jest zrobiony w 100% z prawdziwych pomidorów i nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, nadaje zupie doskonałą głębię smaku, dokładnie taką, jaką pamięta się z dzieciństwa. Po prostu pomidorowa doskonała! Smakowała nawet mamie podczas niedzielnego obiadu.

Oceny użytkowników produktu 

Łowicz, przecier pomidorowy

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-29 06:24

Super

Jest to idealny produkt aby zimą Przypomnij sobie smak i wiosny i lata i zrobić przepyszną pomidorówkę której smak Przypomnij prawdziwą zupę pomidorową zrobioną z naturalnych pomidorów. Myślę że ten smak wynika z tego iż przecier Nie zawiera żadnych konserwantów i innych sztucznych dodatków

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia Pacyna
Asia Pacyna

2017-08-10 09:51

polecam

Bardzo polecam przecier pomidory Łowicz, jest wykonany z najlepszej jakości pomidorów, nie zabiera konserwantów. Jest bardzo smaczny. Z nim każde danie jest wyjątkowe, często towarzyszy mi w kuchni i nigdy mnie nie zawódł. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-28 13:37

Polecam

Przecier pomidorowy firmy Łowicz jest w smaku dobry, przypomina świeże pomidory. Nie zawiera dodatku substancji chemicznych więc jest produktem zupełnie naturalnym. Jest gęsty i dobrze miesza się z rosołem. Zupa pomidorowa jest smaczna, ja stosuje go również do zupy z soczewicą też z nim znakomicie smakuje. Fajny i zdrowy produkt godny polecenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-15 17:51

Przecier pomidorowy :)

Łowicz przecier pomidorowy jest idealny do zupy pomidorowej. Przede wszystkim jest zrobiony z pomidorów, jest taki pomidorowy a zupa pomidorowa jest prawdziwie pomidorowa, ma doskonały smak i kolor :) Przecier jest gęsty, smaczny u nas dodawany prawie do każdej zupy pomidorowej jak nie ma sezonu na pomidory.
Cena jest przystępna.
Polecam !!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?