Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

20 rozbrajająco szczerych kartek o macierzyństwie

| aktualizacja: 25.05.2015 | 0

Jak wyrazić w słowach ogrom miłości jaki Cię wypełnia? Skorzystaj z naszych kartek i pokaż światu co to znaczy być mamą.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Macierzyństwo w memach

Macierzyństwo przypomina podobno jazdę kolejką górską. Wszystko dzieje się szybko, są chwile grozy i chwile niepohamowanej radości. I do Ciebie należy wybór krzyczeć czy cieszyć się z jazdy.
Jest w tych słowach dużo prawdy. Bo czyż nie trzeba być superbohaterem, by przetrwać urlop macierzyński i nie zwariować. Bo cała prawda o macierzyństwie wygląda właśnie tak. Mamy każdego dnia zgłębiają fenomen samo zapełniającego się kosza na brudne pranie i nie mającego końca stosu rzeczy do prasowania. Każdego dnia gotują zdrowe obiadki, które często zamiast w buzi dziecka lądują na dywanie ewentualnie ich najlepszej bluzce. To mamy każdego dnia cierpliwie i raz za razem podnoszą wyrzucany smoczek i odpowiadają na setne pytanie z serii „a dlaczego”. Tak macierzyństwo wygląda na co dzień, daleko mu do ślicznych obrazków z filmów i seriali, ale i tak jest bezgranicznie piękne. Dlatego nie daj się zwariować i nie słuchaj zdań które próbują podkopać twoją wiarę w siebie.
Zobacz nasze 20 kartek motywacyjnych i ciesz się z macierzyństwa.

Polecamy także 15 kroków do szczęśliwego małżeństwa

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?