Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Magiczne Andrzejki dla rodziców i dzieci

| aktualizacja: 30.11.2012 | 0

1.12.2012r., godz.16.00 Andrzejkowe spotkanie, czyli magiczne, jesienne popołudnie dla rodziców i dzieci.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
pub podkowa
Z myślą o maluchach Dorota Kawecka i Natalia Nowak organizują andrzejkowe spotkanie, czyli magiczne, jesienne popołudnie dla rodziców i dzieci.
 
Andrzejki na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych wydarzeń. To jedyny dzień w roku, w którym wróżby i magiczne zaklęcia nikogo nie dziwią, zaś największym pragnieniem jest zdobycie wiedzy dotyczącej przyszłości. Dorota Kawecka i Natalia Nowak postanowiły spełnić te pragnienia i nieco przybliżyć nas do świata wyobraźni i marzeń wykorzystując jednocześnie naszą kreatywność.

W programie sobotnich warsztatów zaplanowane jest tworzenie, wróżenie, życzenie(sobie i innym;) i oczywiście czarowanie. Przy wejściu dzieci zostaną obdarowane tajemniczym tobołkiem i dzięki przedmiotom w nim ukrytych będą mogły stworzyć rekwizyty potrzebne do wróżb.
Na początku dzieci zrobią wędkę, dopiero wtedy każdy z uczestników w „Stawie Profesji” wyłowi swój przyszły zawód! Następnie każdy maluch, z pomocą opiekuna, napisze na kartce swoje życzenie, które zamieni w tajemniczy sposób w chmurę w butelce. Potem, według wskazówek, dzieci spróbują znaleźć ukryty klucz, który jest nieodzownym atrybutem najważniejszej wróżby andrzejkowej. Po znalezieniu upragnionego przedmiotu nastąpi punkt kulminacyjny wieczoru, czyli „lanie wosku”! Wspólnie oglądniemy, co pokaże cień woskowego kształtu i spróbujemy zgadnąć, co ciekawego może przynieść przyszłość!

Koszt sobotnich warsztatów wynosi 20 zł. Magiczne popołudnie będzie trwało 1,5h. Zgłoszenie uczestnictwa na adres meilowy: na-no-ka-do@tlen.pl
 
Pub Podkowa
Pl. Wolnica 10
Kraków
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?