Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Magiczne Koncerty Disneya

aktualizacja: 12.07.2010 | 0

W dwa lata po warszawskiej premierze, koncert Magiczna Muzyka Disneya wyrusza w trasę po Polsce.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Foto-piosenka-KiZ-(3).jpg
Spektakl będący połączeniem wykonywanej na żywo muzyki symfonicznej i najpiękniejszych filmów Disneya będzie można zobaczyć w Gdyni, Wrocławiu i  Poznaniu już w maju 2010 r.

Magiczna Muzyka Disneya to niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Przy dźwiękach najpiękniejszych filmowych melodii widzowie wyruszą w podróż dookoła świata na spotkanie z bohaterami takich filmów jak „Aladyn”, „Piękna i Bestia”, „Mała syrenka”, czy „Król lew”. Koncerty składać się będą z ośmiu suit skomponowanych specjalnie do filmów Disneya m.in. przez Alana Menkena, Bruce’a Broughtona i Jerry’ego Goldsmitha. Każdy koncert wykona zespół 60 muzyków Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod kierownictwem Sławomira Chrzanowskiego.

Prawykonanie filmowego przeboju!
W finale grudniowego koncertu w Sali Kongresowej w Warszawie można było wysłuchać premierowe wykonanie piosenki "Prawie udało się"- jednej z ośmiu nowych piosenek napisanych do filmu przez Randy’ego Newmana do filmu „Księżniczka i żaba”.

„Księżniczka i żaba” to wielki powrót tradycyjnej disnejowskiej animacji i rysunkowego musicalu. W polskiej wersji językowej w roli Tiany usłyszymy debiutującą w dubbingu Karolinę Trębacz, aktorkę i wokalistkę znaną z polskich scen muzycznych. To właśnie ona wykonała piosenkę „Prawie udało się” podczas koncertu 19 grudnia w Sali Kongresowej. Karolina Trębacz, aktorka udzielająca głosu postaci Tiany w filmie Księżniczka i Żaba, weźmie udział w majowej trasie Magiczna Muzyka Disneya.W maju do trzech polskich miast zawita niezwykła atrakcja dla fanów klasyki Disneya. Przysłowiową „wisienką na torcie” będzie występ Karoliny Trębacz, która wykona utwór z filmu Księżniczka i Żaba pt. „Prawie udało się”. Majowe występy zbiegną się z premierą filmu na DVD i Blu-ray (na rynku 07.05.2010).

Pierwszy koncert Magiczna Muzyka Disneya odbył się dwa lata temu w Warszawie, gdzie odniósł ogromny sukces. W połowie marca 2010 roku Magiczna Muzyka zawitała do Zabrza i od razu spotkała się z ogromnym entuzjazmem mieszkańców Śląska. Teraz przyszła pora na inne miasta Polski. W maju disney’owska  atrakcja zawita do Poznania (15.05, Hala Arena, godz. 16.30), Gdyni (28.05, Hala Gdynia, godz. 16.30) i Wrocławiu (30.05, Hala Stulecia, godz. 16.30).

Bilety na majowe koncerty, które są dostępne w czterech kategoriach cenowych (15, 35, 50, 70 zł) można kupić na www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl,  www.eventim.pl oraz w sieciach salonów EMPIK.


Więcej informacji na www.magicznekoncerty.pl


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?