Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Sanofi


kategoria:

Preparaty dla dorosłych


Pojemność: 20 saszetek ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: 18 zł
Opis produktu

Magne-B6 Active, suplement diety

Formuła Magne-B6 Active® pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Produkt ma wysoką zawartość magnezu, witaminę B6 oraz kwas foliowy, który dodatkowo wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, w tym odporności na stres. Magne-B6 Active® to granulki rozpuszczalne w ustach, które nie wymagają popijania. Wystarczy zawartość saszetki wsypać na język i połknąć. Co dodatkowo ważne, produkt zamiast cukru zawiera glikozydy stewiolowe, których naturalnym źródłem są liście stewii. Badania konsumenckie, przeprowadzone we współpracy z portalem badawczym TestMeToo.com pokazują, że aż 81% respondentów odczuwa wzrost energii po 30-dniowym stosowaniu suplementu diety Magne-B6 Active®. 93% potwierdza, że preparat ma przyjemny, cytrynowy smak, natomiast 97% deklaruje, że suplement ma bardzo wygodną formę w postaci granulek1.
 
1Raport z badania przeprowadzonego z portalem badawczymTestMeToo.com, na bazie konsumentów TestMeToo.com, w okresie 06.05. 2017–   06.06.2017, na próbie 917 osób, testujących suplementy diety Magne - B6 Active. Data on file.

Gdzie można kupić: www.aptekagemini.pl
Oceny użytkowników produktu 

Magne-B6 Active, suplement diety

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-19 17:00

-B6

Produkt bardzo fajny, ponieważ jest łatwy w użyciu - zawiera 20 saszetek, które wsypujemy do buzi i tyle :D Duża zawartość magnezu i wit . b6 pozytywnie wpływaja na organizm.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-11 18:59

Polecam

Świetna propozycja podania ponieważ nie trzeba rozpuszczac tego w wodzie co znacznie ułatwia przyjmowanie. Duży plus za dodatek kwasu foliowego i witaminy b dzięki czemu magnez łatwiej się wchłania. Cena jest bardzo atrakcyjna więc warto spróbować.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?