Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Pierwsze publiczne wystąpienie Małgorzaty Kożuchowskiej z synkiem Jasiem

| aktualizacja: 15.12.2014 | 0

To z pewnością było towarzyskie wydarzenie – Małgorzata Kożuchowska dwa miesiące po porodzie pokazała się publicznie... ze swoimi synkiem Jasiem. Synek towarzyszył jej podczas gali w Pałacu Prezydenckim – czytamy w najnowszym magazynie "Flesz".

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Małgorzata Kożuchowska podczas koncertu kolęd na gali Szlachetna Paczka w Pałacu Prezydenckim
fot. ONS/ Paweł Kibitlewski
Małgorzata Kożuchowska została poproszona o poprowadzenie koncertu kolęd na gali Szlachetna Paczka w Pałacu Prezydenckim. Osoby obecne na tej uroczystości zgodnie twierdziły, że na pierwszy rzut oka było widać radość, jaką daje jej macierzyństwo – aktorka po prostu promieniała szczęściem.
Zainteresowanie wzbudziło nie tylko pojawienie się aktorki na tym wydarzeniu , ale również jej  towarzysz – dwumiesięczny Jaś.
– Bez wahania przyjęłam zaproszenie na tę galę, bo sama wspieram Szlachetną Paczkę od lat. Koncert był niezwykłym wydarzeniem, panowała rodzinna atmosfera. Na widowni było wielu gości z dziećmi, mnie również towarzyszył Jaś – tak tłumaczy swój udział w imprezie Małgorzata Kożuchowska.
Aktorka podzieliła się również z czytelnikami magazynu swoimi planami na najbliższe święta. – To nasze pierwsze święta we trójkę. Spędzimy je w gronie najbliższych, choć niewątpliwie naszą uwagę skupi najmłodszy członek rodziny. To dzięki niemu to Boże Narodzenie będzie wyjątkowe – zdradziła Małgorzata Kożuchowska.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy Małgorzata Kożuchowska zabiera synka na plan zdjęciowy serialu "Rodzinka.pl", kup najnowszy magazyn "Flesz".
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?