Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Małgorzata Socha: nienawidzę, ale ćwiczę, by odzyskać formę sprzed ciąży [WIDEO]

| aktualizacja: 24.07.2017 | 0

Aktorka szczerze i bez lansu opowiada, jak dużo wysiłku kosztuje ją walka o świetną sylwetkę po ciąży i porodzie.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Aktorka zapytana o to, jak dba o formę po ciąży i porodzie i czy korzysta z porad znanych trenerów odpowiada:
– Ćwiczę, ale tego szczerze nienawidzę – odpowiedziała z uśmiechem Małgorzata Socha. – Treningi oraz dieta a raczej "staram się być na diecie" – tak wygląda moja próba wrócenia do formy sprzed ciąży. Aktorka dodaje, że zdecydowanie woli poranne treningi od wieczornych, bo...
– Chcę je szybko mieć za sobą – mówi ze śmiechem na ustach.
Socha inaczej niż inne gwiazdy, okazuje dystans do walki na siłę o szybki powrót do idealnej sylwetki. Pokazuje, że jest przede wszystkim mamą, taką jak my. A sylwetka? Jest ważna, szczególnie w jej zawodzie. Jednak aktorka bez żadnej presji przyznaje, że nie lubi ćwiczyć. A pamiętacie jak Anna Lewandowska miesiąc po porodzie pochwaliła się swoim płaskim brzuchem? – Opłaca się być aktywnym i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie! – napisała pod zdjęciem Anna Lewandowska.
– Powoli wracam do formy (pokazując idealnie płaskie brzuch na zdjęciu - przyp. red.) – wbrew pozorom nie jest łatwo! Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujecie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz – nic na siłę!

A wy drogie mamy które podejście gwiazd wolicie?
Bliższa wam szybka walka do zgrabnej sylwetki opłacona treningami miesiąc po porodzie, czy spokojna i zdystansowana? Piszcie w komentarzach.

Polecane:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?