Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Malowanie na Ekranie - Poranki filmowe w Kinie Alchemia

| aktualizacja: 28.09.2012 | 0

30.09.2012r., godz.11:00 Kino Alchemia zaprasza dzieci na seans filmowy, warsztaty plastyczne i konkurs z nagrodami książkowymi.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
kino alchemia
Bilety 15 zł/osoba 

Fantastyczny sklep z kwiatami
animacja lalkowa, reż. Paweł Partyka, Polska 2001
Filmowa opowieść o sklepie z kwiatami, który wieczorową porą, po wyjściu sprzedawcy, ożywa w magiczny sposób. Szpulki drutu rozwijają się, wiją w powietrzu i splatają w figurki mężczyzn i kobiet. Te stroją się w płatki kolorowych kwiatów, a kiedy wszystkie są już odpowiednio ubrane, rozpoczyna się bal.

Len
animacja malarska, reż. J. Jasińska- Koronkiewicz, Polska 2005
Ekranizacja opowieści Hansa Christiana Andersena pt. Len, to piękny, poetycki i niezwykle subtelny obraz filmowy dla dzieci o radości poznawania świata i siebie samego, o trudnej sztuce akceptacji życia we wszystkich jego przejawach.

Po seansie zapraszamy na warsztaty i wspólne tworzenie kolorowych kwiatów z drutu i krepiny inspirowanych oglądanymi animacjami. Każde z dzieci tworzy swój kwiat, z których układamy wspólny bukiet. Po zajęciach każde dziecko może zabrać swój kwiat do domu.

W trakcie zajęć przewidzieliśmy zabawy, rebusy i konkurs z nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Kino Alchemia
ul. Jezuicka 4 Warszawa,
Stare Miasto
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?