Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Maltex Sp. z o.o.


kategoria:

Wanienki i nocniki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 14,90 zł
Opis produktu

Maltex Baby, Nakładka na deskę sedesową z gumkami antypoślizgowymi z kolekcji Żyrafka 

Nakładka na deskę sedesową z gumkami antypoślizgowymi z kolekcji Żyrafka to uniwersalny produkt wprowadzający dziecko w etap korzystania z toalety dla rodziców.  Dopasowany do 99% toalet. Posiada gumki antypoślizgowe zwiększające jej przyczepność do deski sedesowej. Wyjątkowa nakładka z wysokim oparciem o anatomicznym kształcie zapewni każdemu dziecku pełen komfort i bezpieczeństwo. By ułatwić maluchowi zasiadanie na toalecie zaleca się zakup nakładki w zestawie z podnóżkiem z gumkami antypoślizgowymi.

Gdzie kupić: sklep internetowy Maltex
Oceny użytkowników produktu 

Maltex Baby, Nakładka na deskę sedesową z gumkami antypoślizgowymi z kolekcji Żyrafka 

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-18 22:36

Świetna

Nakładka pasuje do większości sedesów. Jest wygodna i komfortowa. Maluch może poczuć się jak dorosły. Dodatkową atrakcją po wszystkich jest samodzielne spłukniecie wody. Nakładka jest trwała i wytrzymała na upadki. Ma ładny kolor i wzór. Jest dostępna w niskiej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-15 08:23

świetna nakładka

bezpieczna, wygodna łatwo z niej korzystać i pozwala dziecku z przyjemnością korzystać z toalety. Dobrze się utrzymuje dzięki czemu nie zsunie się i malec nie spadnie. Kolorystycznie ładna, zgrabna i dziecko nie ma bezposredniego kontaktu z toaletą.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-13 22:53

Dobrze się trzyma deski.

Nakładka jest wykonana z dobrego plastiku, który się nie wygina i nie pęka. Dzięki zastosowaniu gumek, nakładka dobrze się trzyma deski toaletowej. Nie ślizga się i nie wygina. Wysokie oparcie sprawia, ze korzystanie z toalety jest wygodne zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.
Dziecko mając takiego pomocnika szybko przełamie strach przed siusianiem do toalety.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-06 21:24

Kolejny etap w toalecie będzie łatwiejszy i przyjemniejszy

Nakładka na deskę sedesową pasuje do większości toalet, dlatego rodzic bez obawy może je kupić. Nie musi się martwić o to, że będzie musiał ją wymieniać. Nakładka dodatkowo skonstruowana zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Wysokie oparcie zapewnia dodatkową stabilizację. Bardzo dużą pochwałą są gumki antypoślizgowe, które sprawiają, iż nakładka nie rusza się. Co za tym idzie dziecko nie boi się zacząć nauki korzystania z toalety. Jest to kontynuacja serii z Żyrafką, co też sprawia, że dziecko widzi znajomą grafikę i chętniej korzysta z toalety mając w pamięci nocnik. Polecam w każdym calu!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?