Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Maltex Sp. z o.o.


kategoria:

Wanienki i nocniki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 19,9 zł
Opis produktu

Maltex Baby, Nocnik z gumkami antypoślizgowymi z pozytywką z kolekcji Żyrafka

Nocnik z gumkami antypoślizgowymi z pozytywką z kolekcji Żyrafka został zaprojektowany z myślą o dziewczynkach i chłopcach. Produkt, dzięki zastosowaniu wysokiego oparcia oraz odpowiednich zabezpieczeń przed wydostawaniem się nieczystości na zewnątrz, gwarantuje komfort i bezpieczeństwo malucha. Na brzegach zastosowane zostały gumki antypoślizgowe, by zwiększyć przyczepność produktu do podłoża. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, także w opcji bez pozytywki.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Maltex
Oceny użytkowników produktu 

Maltex Baby, Nocnik z gumkami antypoślizgowymi z pozytywką z kolekcji Żyrafka

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-14 21:05

Wygodny nocnik dla chłopca i dziewczynki

Solidny plastik i gumki antypoślizgowe sprawiają, że nocnik dobrze trzyma się podłogi, a dziecko spokojnie może się załatwić. Wysokie brzegi bardzo dobrze spełniają swoją rolę, zwłaszcza, gdy z nocniczka korzystają bardzo ruchliwe dzieci.
Dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z siusianiem do nocniczka bardzo dużą atrakcją jest wbudowana pozytywka. Melodyjka po załatwieniu się to swojego rodzaju nagroda dla maluszka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-06 21:10

Czas na nocniku może być frajdą a nie kolejną ucieczką!

Nocnik spełnia swoją rolę bardzo dobrze. Dostosowany dla chłopców i dziewczynek. Wysokie oparcie zapewnia stabilność i komfort korzystania z niego. Dodatkowo zastosowano gumki antypoślizgowe co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Dziecko nie boi się samo korzystać z nocniczka. Na pierwszy rzut oka nie różni się on niczym do najzwyklejszego nocnika. Ten ma wbudowaną pozytywkę, która urozmaica czas dziecka spędzonego na nim. Dziecko się cieszy gdy zaczyna grać melodia i nie ucieka. Łatwy do utrzymania w czystości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-06 14:41

muzyczka gra i buzia się uśmiecha

Nocniczek wygląda na standardowy lecz jest wzbogacony o gumki antypoślizgowe dzięki czemu jest stabilny i wygodny dla dziecka. Dużą frajdę daje moment gdy muzyczka zacznie grać wtedy tez dziecko ma motywację i widzi swój sukces. Delikatnie zdobiony, estetyczny. Jest zaprojektowany tak aby mogły z niego korzystać dziewczynki ale i chłopcy. Swobodnie dziecko może z niego korzystać samodzielnie bez pomocy dorosłego

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?