Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Chłopiec połknął 29 magnesów! Jak do tego doszło?

| aktualizacja: 03.12.2015 | 1

Masz w domu trzylatka? Przelicz drobne i sprawdź czy w domu wszystkie śrubki i magnesy leżą na swoim miejscu. Niesłychana historia chłopca, który połknął 29 magnesów, monetę i baterię.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
śrubki
fot. fotolia.com
Malec z północnych Indii skarżył się na silny ból brzucha. Lekarz kilkakrotnie przepisywał mu środki przeciwbólowe, jednak te nie pomagały. W listopadzie 3-latek trafił w końcu na badania do szpitala. Tam zrobiono mu prześwietlenie, które ujawniło wreszcie szokującą prawdę. Okazało się, że chłopiec miał w przewodzie pokarmowym wielką kulę metalu. Zobacz filmik jak to wyglądało:Chłopca natychmiast zabrano na operację, podczas której usunięto mu z brzuszka zbitek przedmiotów. Podczas trzygodzinnego zabiegu lekarze z niedowierzaniem wyciągali magnes za magnesem z małego brzuszka. Doktor Brahm Datt Pathak, który operował malucha, stwierdził, że jego jelita są bardzo zniszczone.  

"Wygląda na to, że malec połykał te przedmioty od ponad roku. Powiedziałbym nawet, że to był jego zwyczaj" powiedział dr Datt Pathak. 

Rodzina dziecka prowadzi małą rodzinną firmę produkującą pudełka na biżuterię. Magnesy, które łykał chłopiec, to po prostu odpadki, które poniewierały się w jego domu i do których najwyraźniej miał bardzo łatwy dostęp. Łykane jeden za drugim w końcu zbiły się w wielką kulę, która uwierała go w brzuchu, powodując oczywiście wielki ból. 

Po kilku dniach spędzonych w szpitalu, chłopiec wrócił do domu, skąd jego rodzina starannie uprzątnęła wszystkie niebezpieczne materiały. 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

annawianna
annawianna | 2015-12-13 23:40 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja bardzo obawiam się tego że mój synek może połknąć coś i ja tego nie zauważę. Pomimo iż bardzo uważam czasami zdarza się że na podłodze znajdę przedmiot którego nie powinno tam być. Dwa dni temu kiedy wieczorem zaciągałam zasłonę śrubka którą zamocowana była końcówka karnisza sama spadła i uświadomiłam sobie że gdybym tego nie zauważyła to mój synek mógłby ją połknąć. Syn znajomych połknął kiedyś monetę ale na szczęście udało mu się ją wydalić po podaniu silnych środków na przeczyszczenie choć był już przygotowywany do operacji.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?