Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Małżeństwo od lat starające się o dziecko, zrobiło niezwykłą niespodziankę rodzinie!

| aktualizacja: 19.05.2016 | 0

Lacey i Banks Farris o tę magiczną chwilę przedstawienia swojego dziecka rodzinie, walczyli wytrwale kilka lat. Czy im się  udało?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
fot. Fotolia
Niezwykłe chwile wzruszenia przeżywamy oglądając filmik, który nagrał Banks. Razem ze swoją żoną postanowił odwiedzić najbliższą rodzinę i znajomych, prezentując im naprawdę wyjątkową niespodziankę. 

Długa walka o cud...

Lacey przez 2 lata po ślubie  nie mogła zajść w ciążę. Kiedy w końcu jej się udało... straciła dziecko w 20.tygodniu ciąży. Jej bliscy byli bardzo zasmuceni i razem z nią przeżywali stratę długo wyczekiwanego dziecka. Małżeństwo w końcu postanowiło, że zaadoptuje jakieś maleństwo. Wszyscy trzymali kciuki by tym razem udało się im stworzyć pełną rodzinę. Niestety, kobieta która miała urodzić dla nich dziecko, w ostatniej chwili się wycofała. 

Kiedy więc zaczęli starania o kolejne dziecko z adopcji, postanowili zatrzymać to w tajemnicy. Nie chcieli robić nikomu nadziei, biorąc całe poczucie porażki na własne barki.  Tym razem udało im się! O wspaniałej nowinie, postanowili powiedzieć  bliskim w czasie odwiedzin.
Puk, puk...jest tam ktoś?

Gdy rodzina, znajomi i przyjaciele, ujrzeli Lacey z niemowlęciem na rękach, nie kryli szczęścia, wzruszenia i szoku! Wszystkie te cudowne reakcje sfilmował Banks, a filmik będzie na pewno niezwykłym prezentem dla ich dzidziusia. Widać na twarzach sfilmowanych osób, jak bardzo cieszą się szczęściem małżeństwa i z jaką miłością przyjęli nowego członka rodziny.

A Ty znasz równie urocze historie? Pisz w komentarzach.

Zapoznaj się także: Czy powiedzieć dziecku o adopcji?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?