Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mam Baby


kategoria:

Butelki


Ocena:
2 oceny

Cena: 30 zł
Opis produktu

MAM Baby,Butelka treningowa Trainer

Butelka treningowa „niekapek” z miękkim ustnikiem i małymi uchwytami została stworzona dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Model Trainer posiada niezwykle funkcjonalny design – każdy element butelki został starannie zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie najmłodszych. Szeroka szyjka butelki Trainer ułatwia jej napełnianie i czyszczenie. Małe uchwyty pozwalają dziecku w prosty i wygodny sposób samodzielnie utrzymać butelkę w rączkach podczas karmienia. Wszystkie butelki i kubki MAM są wolne od bisfenolu A (BPA).
Pojemność butelki 220 ml.
Oceny użytkowników produktu 

MAM Baby,Butelka treningowa Trainer

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-25 06:43

Super

Bardzo dobra butelka kiedy chcę mieć dziecko nauczyć pić z czego innego niż butelka ze smoczkiem. Świetna jakość wykonania a także bardzo ładna kolorystyka. Dużym atutem butelki jest bardzo łatwe utrzymanie czystości a także to że nie zawiera bisfenolu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-02-12 15:20

dobry zakup

Jak synek skończył pół roku to taką butelkę treningową zakupiliśmy. na początku synek nie wiedział o co chodzi i jak z takiej butelki pić, ale po paru dniach treningu już zorientował się. Butelka bardzo wygodna, praktyczna, łatwo sie ją myje, obrazki, które mamy na butelke nie ulegają starciu nawet po dłuższym użytkowaniu. My mielismy własnie niebieską.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?