Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jesteś mamą, idź na kawę – świetna akcja w Warszawie

| aktualizacja: 26.05.2014 | 0

Jesteś mamą? Nie siedź z dzieckiem w domu, wyjdź poza najbliższy park. Idź na kawę! – zachęca nowa warszawska akcja społeczna „Mama idzie na kawę”. Na czym polega akcja?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
mama idzie na kawę
fot. mat. prasowe akcji „Mama idzie na kawę”
Akcja „Mama idzie na kawę” ruszyła 15 maja i potrwa przez miesiąc, do 15 czerwca 2014. Udział w niej bierze kilkadziesiąt niesieciowych kawiarni i niezależnych firm, często stworzonych przez młodych rodziców, takich jak np. mokotowska kawiarnia „Kubek w kubek”, której właścicielki są jednocześnie współorganizatorkami kampanii. Jedna z nich, Joanna Onoszko, mówi o akcji:
– Zachęcamy młode mamy do wyjścia z domu, zaczerpnięcia oddechu, poszukania inspiracji. Uważamy, że każda mama zasługuje na chwilę dla siebie. Beztroską rozmowę, oderwanie się od codzienności, wyjście na dobrą kawę i przyjemność zakupów. Uruchamiamy akcję społeczną, by pokazać mamom, że warto nie rezygnować ze swojego stylu życia, lecz szukać inspiracji do dalszego rozwoju, bez zamykania się w kokonie macierzyństwa.

W ramach akcji „Mama idzie na kawę” od 15 maja do 15 czerwca kawiarnie wspierające projekt będą serwować każdej mamie (oraz tacie!) z dzieckiem do lat 10 oraz każdej kobiecie w ciąży kawę z 50% rabatem. Do tego rodzice otrzymają katalog z kuponami rabatowymi, w którym niezależne, polskie marki modowe, designerskie i dziecięce, oferują swoje produkty z 10-20% rabatem.

Akcję wspiera fundacja MaMa. Listę miejsc biorących udział w akcji znajdziecie na www.mamaidzienakawe.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?