Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Mama odciągnęła córkę, bo pomachał jej wytatuowany motocyklista. Słusznie?

| aktualizacja: 20.08.2015 | 1

To, co zrobił ten facet poruszyło internet. Okrutna lekcja tolerancji dla nadopiekuńczej mamy?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
fot. Fotolia.pl
To, co zrobił ten facet pokazuje, że nawet ci najbardziej gruboskórni i silni mężczyźni są delikatni w środku. Dowodem na to jest ta historia którą żyje internet. Wytatuowany wielki facet na motorze pomachał do dziewczynki. Jej matka w pośpiechu i panice odsunęła swoją córkę tak, jakby chciała ją przed czymś chronić… Mężczyzna poczuł się urażony tym faktem i postanowił na Facebooku podzielić się z ludźmi swoimi przemyśleniami, dlatego napisał na swoim profilu:
 „Do rodziny w czerwonym SUV-ie, To prawda. Jestem dużym facetem na motorze, który waży 130 kg i ma pełno tatuaży. Przeklinam, piję piwsko… Jednak muszę Was rozczarować. Od 11 lat jestem w szczęśliwym małżeństwie. Moje dzieci nazywają mnie tatuśkiem. Mam wyższe wykształcenie, moja mama jest ze mnie dumna i wszyscy mówili jej, że ma naprawdę duże szczęście, że tak sobie wychowała syna. Siostrzenice i siostrzeńcy zawsze są zadowoleni, gdy mnie widzą. Kiedy córka złamała rękę, płakałem bardziej niż ona. Czytam sporo książek i pomagam ludziom, jestem wdzięczny naszym żołnierzom. Płaczę na filmach… Jeśli więc następnym razem uśmiechnę się do Twojej córki i powiem jej cześć, a Ty znów ją chwycisz i powiesz, że nie rozmawia się z tymi złym motocyklistami, to pamiętaj, że właśnie ten złowrogi motocyklista będzie pierwszą osobą, która pobiegnie do Twojego płonącego domu i uratuje złotą rybkę Twojej córki, aby za nią nie płakała!”Co sądzicie o zachowaniu mamy i motocyklisty?

Jakbyście zachowały się w podobnym przypadku. Czy w was wytatuowany, obcy mężczyzna również budzi lęk i niepokój, szczególnie, gdy zaczepia wasze dziecko? Gdzie leży granica pomiędzy nauką lekcji tolerancji dla dzieci a obawą przed zaczepką nieznajomego?
Jeśli uważacie, że facet na motorze miał prawo sprzeciwić się takiemu zachowaniu "polubcie jego formę buntu".

Polecamy na Polki.pl: Jak nauczyć dziecko tolerancji
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

basik
basik | 2017-03-02 11:49 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

no bez przesady- pomachanie do dziecka to nie zaczepianie. trzeba umieć podchodzić rozsądnie.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?