Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Geo-Poland


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 400 ml/g
Ocena:
2 oceny

Cena: 12,99 zł
Opis produktu

Mami Lac, Mleko początkowe 1

Przeznaczone dla zdrowych niemowląt od urodzenia do 6 miesiąca życia. Skład zbliżony do pokarmu kobiecego i tak dobrany, aby pokryć zapotrzebowanie niemowlęcia na wszystkie składniki odżywcze. Wzbogacone w witaminy i składniki mineralne, w tym w żelazo. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe. Zawiera adaptowane białko - zbliżone do białka mleka kobiecego. Nie zawiera cukru (sacharozy). Nie wymaga gotowania. Podczas dokarmiania niemowląt mlekiem początkowym równolegle z karmieniem piersią – można celem ujednolicenia smaku podawać z butelki mieszaninę MAMI LAC i mleka kobiecego odciągniętego z piersi. Celem prawidłowego żywienia dziecka należy bezwzględnie przestrzegać uwag zawartych w opisie na opakowaniu produktu.

Ważna informacja! Karmienie piersią jest najlepszym sposobem karmienia niemowlęcia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, aby przez 6 pierwszych miesięcy życia niemowlę było karmione wyłącznie piersią. Dzieci, które z uzasadnionych przyczyn nie mogą być karmione piersią, po konsultacji z lekarzem powinny otrzymywać mleko modyfikowane początkowe. 
Oceny użytkowników produktu 

Mami Lac, Mleko początkowe 1

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-26 16:37

Słabe

Nie dla nas mleko. Niby cena atrakcyjna ale nas uczuliło. Córka miała po niej niesamowite kolki i wzdęcia. Dodatkowo uczulenie na skórze. A to wszystko dzięki zawartości śladowej ilości soi. Więc produkt jak dla mnie kiepski jakościowo ale wszystko zależy od dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Bizowska
Katarzyna Bizowska

2014-12-02 20:04

Niestety nie dla mnie.

Ja nie polecam ze względu na soję zawartą w mleku, o której na stronie producenta nie ma informacji. Mami Lac 1 bardzo uczuliło moją córkę, ale jeśli czyjeś dziecko nie jest uczulone na soje myślę, że warto spróbować.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?