Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Blanka wygrała konkurs okładkowy!

| aktualizacja: 09.04.2014 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
okładka Mamo, To Ja numer 5/2014
fot. zdjęcie: Piotr Ratajski
Na okładce tego numeru możecie zobaczyć Blankę, która wygrała nasz okładkowy konkurs. Jeśli chcecie Wasze dziecko trafiło na naszą okładkę, weźcie udział w konkursie. Instrukcja - oczywiście w naszym magazynie. W tym miesiącu "Mamo, To Ja" możecie kupić za 1, 50 zł lub za 6,99 zł z hitem kinowym Happy Feet!
W tym numerze ogłaszamy, kto zwyciężył w kolejnej edycji konkursu HIT „Mamo, To Ja’’ i może swoje produkty nazywać NAJLPESZYMI DLA DZIECKA. Nagrodzonych mamy w 18 kategoriach. Od pieluszek przez butelki, ubranka, zabawki, buciki, foteliki do auta po wózki, soczki i deserki.
Prezentujemy wszystkie produkty, które brały udział w konkursie. Przydatny przegląd rynku, polecamy przed zakupami wyprawki!

Rozmawiamy też z mamą, która zdobyła medal na olimpadzie w Soczi. Tak, mamy ciekawy wywiad o macierzyństwie z panczenistką Katarzyną Bachledą-Curuś, która przyznaje, że macierzyństwo to czasem... krew, pot i łzy.

Jak zawsze mamy mnóstwo ciekawych, życiowych, sprawdzonych przez nas same, rad. Dla ciężarnych, dla rodziców niemowlaczków, małych dzieci, dla mam i dla ojców.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?