Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Mamy pierwsze informacje o operacji Oli, córki Ewy Błaszczyk!

| aktualizacja: 18.05.2016 | 1

Ola i troje innych pacjentów Kliniki Budzik mają szansę na wybudzenie się ze śpiączki! Wszystko dzięki pionierskiemu zabiegowi wszczepienia stymulatora, który pobudza pracę mózgu.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
fot. Uniwersyteckie Szpital Kliniczny w Olsztynie/Fundacja "Akogo?"
Wczoraj, w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie, odbyły się dwa pierwsze zabiegi wszczepienia stymulatorów podopiecznym Fundacji "Akogo?" Ewy Błaszczyk. Wśród operowanych była 22-letnia Ola, córka aktorki, która od 16 lat jest w śpiączce.

Na facebookowym profilu fundacji możemy przeczytać, że obie operacje odbyły się zgodnie z planem, bez komplikacji. Żeby jednak mówić o pierwszych rezultatach, trzeba jeszcze poczekać ok. miesiąca.

Ola spędziła noc spokojnie. Agnieszka, druga operowana pacjentka, przez całą noc była bardzo pobudzona, wierciła się i próbowała odłączyć aparaturę. Największym zaskoczeniem było to, że płakała. "Nad ranem zapłakała. Po raz pierwszy, odkąd jest w śpiączce" – mówi mam Agnieszki, Barbara Holka. Nie wiadomo, co wywołało u Agnieszki płacz, jednak ten nowy objaw daje nadzieję na całkowite wybudzenie ze śpiączki.

Dziś odbędą się dwa kolejne zabiegi. Mamy nadzieję, że one również zakończą się powodzeniem.

Trzymamy kciuki za wszystkich operowanych pacjentów – wierzymy, że zabiegi przyniosą oczekiwane efekty!

Czytaj także:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

katarzyna
katarzyna | 2016-05-19 20:07 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Oby wszystko się udało to będzie cud , a zarazem może być trauma dla tych rodzicow, którzy zdecydowali się po jakimś czasie odłączyć swoje dzieci nie mając nadzieji......czekamy na przełom i wierzymy 😊

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?