Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Edipresse


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 39,90 zł
Opis produktu

Marcin Kozioł, Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka

Książka "Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka" Marcina Kozioła to pierwszy tom nowej serii dla małych odkrywców i podróżników. 
Główny bohater książki – Maksymilian Wombat, dla przyjaciół Maks – podróżuje po Bhutanie, Królestwie Grzmiącego Smoka, gdzie ludzie są uśmiechnięci, a nad ich dobrobytem czuwa Minister Szczęścia Narodowego... 
Krajem tym rządzi Jego Wysokość Smok, którego bohater chce natychmiast poznać, bo nigdy nie poznał smoka! Na dodatek – jak głoszą bhutańskie legendy – smoki strzegą tajemnic o powstaniu świata. Maks liczy na to, że nakłoni władcę do zdradzenia choćby jednej z nich. Najlepiej takiej, dzięki której ludzie i zwierzęta w jego rodzinnych stronach stanów się równie szczęśliwi, jak mieszkańcy Bhutanu.
"Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka" to pierwszy tom serii książek podróżniczych dla najmłodszych, dzięki którym poznają kulturę i zwyczaje odległych miejsc i razem z sympatycznym Wombatem przeżyją niesamowite przygody. 
Książka to ilustrowana fotopowieść. Barwny opis przygód uzupełnia blisko 200 fotografii wykonanych przez autora książki w Bhutanie i znakomite ilustracje, które na pewno spodobają się dzieciom. Książka przystępny i ciekawy sposób prezentuje mnóstwo ciekawostek podróżniczych, a dodatkowo zawiera tajne kody, dzięki którym za pomocą aplikacji mobilnej lub komputera mały odkrywca może dotrzeć do dodatkowych filmów i innych materiałów, a nawet przenieść się w miejsce akcji dzięki interaktywnym zdjęciom 360°. 

Tytuł: Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka
Autor: Marcin Kozioł
Wydawnictwo: Edipresse
Format: 165 x 215 mm
Liczba stron: 288
Data premiery: listopad 2016 

Gdzie można kupić: hitsalonik.pl
Oceny użytkowników produktu 

Marcin Kozioł, Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?