Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Zielona Sowa


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
5 ocen

Cena: 26 zł
Opis produktu

Marcin Mortka, Tappi. O tym, jak na szepczący las padł czar

"Tappi. O tym, jak na Szepczący Las padł czar" to kolejna publikacja z przygodami sympatycznego wikinga Tappiego.
Pewnego dnia wiking Tappi budzi się nieco później niż zwykle i ze zdziwieniem zauważa, że nie słychać śpiewu ptaków. Co teraz będzie? To zależy także od twojego dziecka. Książka daje małym czytelnikom okazję decydowania o przebiegu wydarzeń: Czy Tappi ma zjeść śniadanie, a może ma iść na Bulgoczące Bagna? Tę książkę można czytać wiele razy, za każdym razem prowadząc Tappiego innymi ścieżkami. Oczywiście na końcu zawsze dochodzi do rozwiązania zagadki. Czytamy i ćwiczymy wyobraźnię!

Tytuł książki: Tappi. O tym, jak na szepczący las padł czar
Autor: Marcin Mortka
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2015 
Format: 195x240 
Oprawa: twarda 
Liczba stron: 80 
Ilustrator: Marta Kurczewska

Gdzie można kupić: sklep internetowy wydawnictwa zielonasowa.pl
Oceny użytkowników produktu 

Marcin Mortka, Tappi. O tym, jak na szepczący las padł czar

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-28 10:38

zaplątana książka

Opowieści o Tappim są bardzo wciągające. Wydanych zostało już kilka pozycji o przygodach Wikinga i jego przyjaciół. "O tym, jak na szepczący las padł czar" to książka inna niż dotychczasowe. Przygody Wikinga Tappiego za każdym razem mogą być inne. Książka składa się z krótkich rozdziałów zakończonych pytaniem o dalsze losy bohatera. Dziecko samo wybiera jak ma się potoczyć dalsza opowieść. Wybiera jeden z dwóch lub trzech propozycji i według wyboru przesuwa się kartki na odpowiednią stronę. Sam pomysł jest super. Jednak według mnie nie do końca jest to dobrze przemyślane. Zdarza się, że poprzez wybory dziecka cofamy się do tych samych rozdziałów, albo aby uniknąć ponownego czytania tego samego rozdziału dziecko już nie ma wyboru. Ogólnie bardzo nam się podoba taka inna forma czytania książki. Książka jest dość długa i z mniejszym dzieckiem ciężko dotrzeć do końca opowieści gdy w kółko wracamy do starych wątków. Według mnie raz wybrana droga opowieści nie powinna dawać możliwości powrotu do poprzedniego dylematu głównego bohatera.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 23:25

Świetna

Książeczka jest bardzo fajna. Maluch czytając sam decyduje jak główny bohater ma się zachować. Przez to czytanie nigdy się nie nudzi. Można ją czytać codziennie a dziecko i tak sięga po nią. Książka rozwija wyobraźnię dziecka. Z nią czas szybko i miło leci. Nie ma czasu na nudę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:41

gorąco polecam

Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka.
Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż uczy dziecko rozumienia świata. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2017-02-08 15:19

Rewelacja

Bajka podbiła serduszko mojego synka. Olbrzym Tappi jest przemiły i na pewno każde dziecko polubi jego przygody. Duże litery, ładne ilustracje i twarda oprawa sprawiają, że na prawdę z wielką ochotą sięgamy po tą książeczkę na dobranoc.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Borkowska
Anna Borkowska

2017-01-23 12:57

fajna książeczka

Wczoraj właśnie ją kupiłam dla synka. Nie zdążyłam mu jej dać już musieliśmy czytać :)
Widać że mu się podobały przygody jakie ma Tappi. Na pewno kupię kolejne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?