Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Marsz dla Życia i Rodziny dziś w 50 miastach w Polsce

| aktualizacja: 12.06.2017 | 0

Tak rodziny chcą podkreślić wartości ważne w życiu rodzinnym i poruszyć kwestie ważne dla zachowania dobrych warunków, sprzyjających codziennemu funkcjonowaniu.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
szczęśliwe dzieci biegną
fot. Fotolia
Dziś po raz dwunasty w całej Polsce mają miejsce Marsze, uświadamiające jak istotne jest życie rodzinne. Hasło przewodnie to: „Czas na rodzinę”. Organizator, Centrum Życia i Rodziny, zapewnia, że istotną rolą manifestacji jest obrona życia nienarodzonych dzieci. Uczestnicy walczą także o prawo do wychowywania potomstwa zgodnie z własnymi przekonaniami. Wyrażają sprzeciw wobec konwencji antyprzemocowej i „seksualizacji” dzieci w szkołach.

Jakie atrakcje przygotowali?

Oprócz marszu, w każdym mieście odbywają się również zbiórki charytatywne i dodatkowe atrakcje. W Warszawie Marsz rozpoczął się o 12.45 pod kościołem świętego Aleksandra przy pl. Trzech Krzyży. W Lublinie zaczęło się od rozstrzygnięcia konkursu plastycznego i koncertu. W Poznaniu każdy znajdzie coś dla siebie: od stanowiska, na którym będą malowane twarze, przez puszczanie dużych baniek mydlanych, po zabawę chustą klanza. Dodatkowo swój finał będzie miała akcja „Pieluszka dla maluszka”.

200 tys. uczestników

Każdego roku Marsze dla Życia i Rodziny przyciągają tłumy. Uczestników może być nawet 200 tys. Do końca czerwca manifestacje, promujące życie rodzinne, odbędą się w 140 miastach.

Źródło: warszawa.onet.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?