Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Prószyński i Spółka


kategoria:

Dla uczniów (7-11)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 26 zł
Opis produktu

Martin Sodomka, Jak zbudować samochód? 

"Jak zbudować samochód?" to druga część serii książek Martina Sodomki z serii "Techniczne historyjki". Bohaterem kolejnej książki jest szczurek Arni (znamy go z pierwszej części "Jak zbudować motocykl?") przed którym stoi trudne zadanie - skonstruowanie auta. Pomogą mu w tym przyjaciele. 
Dzięki swojej wyjątkowej pomysłowości i umiejętności współpracy przyjaciele osiągają sukces, a mały czytelnik wie nie tylko, jak działa, ale również jak skonstruowany jest samochód.
W książkach z serii "Techniczna historyjka" dzieci poznają szczegóły techniczne dotyczące np. silnika, skrzyni biegów, amortyzatorów, hamulców, sprzęgła, gaźnika, oświetlenia, zapłonu. W dodatku wszystko to mogą zobaczyć na wielu świetnych rysunkach Martina Sodomki i prawdziwych technicznych schematach, które towarzyszą kolorowym ilustracjom pokazującym przygody sprytnych przyjaciół - przedsiębiorczych szczurków, żaby i wróbla, ale też bandy, która próbuje wykraść ich projekt.
Książka przeznaczona jest do samodzielnego czytania dla dzieci od lat 7, ale wspólną lekturę z tatą, dziadkiem, starszym bratem, wujkiem czy zainteresowaną techniką mamą czy ciocią można zacząć nawet rok czy dwa wcześniej. 

O autorze: Martin Sodomka (ur. 1968) od 1993 roku prowadzi studio designu. W 2012 roku wydał własnym nakładem serię techniczną, czyli historyjki dla ciekawskich dzieci: "Jak zbudować samochód?", "Jak zbudować samolot?" i "Jak zbudować motocykl?". Wszystkie trafiły na listy bestsellerów.

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa wydawnictwa Prószyński i Spółka
Oceny użytkowników produktu 

Martin Sodomka, Jak zbudować samochód? 

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?