Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Maty edukacyjne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
8 ocen

Cena: 200 zł
Opis produktu

Mattel, Mata Gimnastyczna 3w1

Mata gimnastyczna Mattel (przyrząd gimnastyczny) zawiera ponad 12 aktywizujących elementów i zabawek, w tym urocze zwierzątka. Mata została zaprojektowana z uwzględnieniem trzech etapów zabawy zmieniających się z wiekiem dziecka: zabawa na leżąco, na siedząco, na stojąco. Mata ma 2 tryby muzyki: długie odtwarzanie (do 20 minut muzyki) oraz krótkie odtwarzanie uruchamiane przez dziecko. Mata pomaga dziecku rozwijać sprawność ruchową całego ciała.

Gdzie można kupić: porównaj ceny na ceneo.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Mattel, Mata Gimnastyczna 3w1

 (8)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-17 12:25

super mata

Bardzo duża i atrakcyjna mata edukacyjna dla dziecka. Żywa i zachęcająca do zabawy kolorystyka. Wykonana solidnie, z bezpiecznego dla dziecka materiału i bardzo miękkiego. Posiada wszelkie atesty. Mata uczy, rozwija malucha, daje mnóstwo radości i zadowolenia z użytkowania. Polecam gorąco dla wspomagania prawidłowego rozwoju dziecka. Rozwija spostrzeganie, umiejętność chwytania elementów, które są duże. Dzięki przestronności maluch ma dużo miejsca na gimnastykę poza tym ma 3 stopnie wykorzystania, mianowicie na leżąco, stojąco i siedząco.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-09 18:01

Mata rośnie razem z maluchem

Mata jest wykonana z fajnego i bezpiecznego materiału. Wyraziste kolory przykuwają uwagę dziecka i zachęcają do zabawy. Mata rośnie razem z dziecko na nim dziecko uczy się podnosić główkę, podciągając się pałąków próbuje siadać Gdy maluch umie chodzić może się bawić na stojąco. Dużo ciekawych elementów zaciekawia malucha i zachęca do zabawy. Zabawka wpływa na rozwój wyobraźni i zdolności manualnych dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-26 22:33

świetne kolory

Od pierwszych miesięcy zachęca dziecko do poznawania świata, słuchania, dotykania i oglądania struktur i kolorów. Bardzo ciekawa zabawka dla malucha do późniejszych miesięcy kiedy można wykorzystać ja do bardziej kreatywnych zabaw. Pałąki w odpowiedniej odległości od oczek i rączek dziecka zapewniają pełen komfort.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-26 23:35

Przenośna mata gimnastyczna

Kolorowa mata która służy dziecku przez wiele miesięcy. Zabawia maluszka kolorami, światełkami i dźwiękami. W towarzystwie zwierzątek maluszek może bawić się na leżąco, siedząco i stojąco.
Bez większego trudu można utrzymać ją w czystości, przecierając mokrą ściereczką.
Jest dobrze wykonana, wykończenia są solidne nic się nie pruje na obszyciach.
Plastikowe zabawki są solidne i wytrzymałe.
Zabawka rozwija zmysły dziecka i jego zdolności ruchowe.
Warta swojej ceny

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-07 22:10

Mata gimnastyczna zachęci nawet największego małego leniuszka do aktywności!

Świetna mata! Na wiele dłuższych chwil zajmie dziecko. Idealnie sprawdza się już od małego. Fajnie, że mata rośnie razem z dzieckiem. Przyciąga uwagę swoimi kolorami, zabawkami, światełkami i muzyką. Na początku dziecko leżąc próbuje dotykać zabawek. Potem na siedząco można urozmaicać zabawę piłeczkami i przekładając zabawki. Można złożyć matę aby odsłonić kieszonki z piłeczkami. Ostatni etap na stojąco. Dziecko samo może pokonywać i obserwować tor spadających piłeczek. Świetna zabawa dla dziecka. Rozwija swoją spostrzegawczość i motorykę małą i dużą. Wiele kolorów przyciąga wzrok dziecka, a muzyka urozmaica czas. Mata jest wykonana solidnie. Zabawki bezpieczne dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-02 09:19

rewelacyjna pobudzająca zmysły

Mata jest świetna dla dziecka, łatwa w rozłożeniu kolorowa i atrakcyjna. Wpływa pozytywnie na zmysły dziecka i usprawnia je manualnie, zwłaszcza umiejętność chwytu i manipulacji, rozwija koncentrację uwagi, myślenie, dotyk, słuch poprzez dźwięki grzechotek oraz muzykę wypływającą z pięknego kolorowego lwa, usprawnia dziecko ruchowo, Uczy rozróżniania kolorów, aktywizuje do działania i przyjemnej zabawy. jest wykonana z miękkiego i bezpiecznego materiału. Jest możliwość położenia położenia dziecka zarówno na brzuszku jak i pleckach.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Małgosia Paterak
Małgosia Paterak

2016-01-28 22:03

jestem zadowolona

mata jest bardzo kolorowa, co bardzo przykuwa wzrok dziecka, fajnie się rozkłada. Potrafi na parę chwil zająć dziecko, co daje możliwość krótkiego odpoczynku dla mamy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość

2016-01-27 16:37

Super mata

Mata szybko się rozkłada , jest bardzo kolorowa ,co bardzo podoba się mojej córeczce . Zawieszki są na umieszczone odpowiedniej wysokości dla małych rączek . Ma trzy poziomy leżący , siedzący i stojący . Mata jest bardzo dobra jakościowo .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?