Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Maxi Cosi


kategoria:

Od 9 do 18 kg


Ocena:
3 oceny

Cena: 480 zł
Opis produktu

Maxi-Cosi, Fotelik Priori

Stacjonarny fotelik dla maluchów o wadze od 9–18 kg. Montowany trzypunktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, przodem do kierunku jazdy na siedzeniu bez poduszki powietrznej. SPS – boczny system zabezpieczeń głowy chroni główkę dziecka oraz ramiona podczas bocznych uderzeń. Możliwość ustawienia siedziska w czterech różnych pozycjach (do siedzenia lub spania) zapewni dziecku odpowiednie bezpieczeństwo i komfort nawet w czasie snu. Pięciopunktowe pasy, spinane centralnym zamkiem, mają system szybkiej regulacji. Fotelik ma także regulację barkowych szelek. Tapicerkę można wypiąć i wyprać, dzięki czemu fotelik łatwo utrzymać w czystości.

Wymiary: szer. wew. 30 cm; głębokość siedziska 30 cm; wys. wew. oparcia 58 cm; szer. zew. 47 cm; głębokość zew. 52 cm; wysokość zew. 69 cm; waga 6,8 kg
Oceny użytkowników produktu 

Maxi-Cosi, Fotelik Priori

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-28 21:17

Bezpieczna podróż gwarantowana

Boczny system wspomaga bezpieczeństwo dziecka. Dodatkowo jest bardzo łatwy w zamontowaniu w samochodzie. Dziecko siedzi w nim stabilnie i wygodnie. Pasy są regulowane. Tapicerka jest ciemna i nie widać bardzo zabrudzeń. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 12:49

Super

Fotelik jest szybki i łatwy montażu i demontażu. Ma uniwersalny kolor, na którym nie widać brudu. Dodatkowo jest łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki licznym zabezpieczeniom chroni dziecko w czasie wypadku samochodowego. Jest stabilny, wygodny i komfortowy. Szelki można regulować w zależności do potrzeb dziecka. Dodatkowo jest dostępny w atrakcyjnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-21 08:45

bardzo fajny fotelik

Fotelik godny polecenia ze względu na cechy dodatkowo cena bardzo przystępna .
Jest stabilny do umocowana dzięki mocnemu korpusowi.
Gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i przyjemność podczas jazdy. Łatwy w montażu, posiada pasy bezpieczeństwa, wygodny i komfortowy dla dziecka. Wykonany z dobrego materiału łatwego do czyszczenia.
Posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami co sprawia ,że nie uciskają dziecka. Możliwość regulacji dzięki temu można go regulować zarówno do spania dziecka jak i pozycji pół leżącej.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?