Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Maxi Cosi


kategoria:

Od 9 do 18 kg


Ocena:
6 ocen

Cena: 850 zł
Opis produktu

Maxi Cosi, Fotelik Tobi

Fotelik samochodowy Maxi Cosi TOBI dla dzieci w przedziale wagowym 9-18 kg, w którym zastosowano najnowsze rozwiązania techniki z dziedziny zabezpieczeń dzieci w czasie jazdy samochodem. Tobi "rośnie" wraz z dzieckiem.

W wyposażeniu standardowym:
  • własne 5-punktowe pasy bezpieczeństwa;
  • ochraniacze pasów na stałe połączone z zagłówkiem, co daje gwarancję, że zawsze będą właściwie chronić ciało dziecka przed uciskiem lub otarciem;
  • zagłówek ustawiany w 6 różnych pozycjach (na wysokość);
  • 5 możliwości zmiany pochylenia siedzenia fotelika - każda z pozycji oferuje dziecku wygodę, jakiej potrzebuje;
  • specjalny wskaźnik wskazujący prawidłowe zapięcie dziecka;
  • "chowające się" szelki uprzęży ułatwiające usadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika;
  • tapicerka z możliwością wypięcia do przeprania.

TOBI montuje się 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa przodem do kierunku jazdy. Optymalne bezpieczeństwo podczas uderzenia w przód lub bok pojazdu zapewnia zupełnie nowe rozwiązanie mocowania fotelika w samochodzie. Specjalne napinacze samochodowego pasa bezpieczeństwa dokładnie blokują pas przytrzymujący fotelik.

Waga fotelika 8,9 kg.
Oceny użytkowników produktu 

Maxi Cosi, Fotelik Tobi

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Tryka
Ewelina Tryka

2017-09-19 21:04

Polecam

Fotelik Tobi z maxi cosi kupiliśmy synkowi jako drugi fotelik i jesteśmy bardzo zadowoleni. Fotelik zapewnia bezpieczna, wygodna i komfortowa jazdę, można regulować oparcie i kąt nachylenia fotelika, tak aby dziecku było wygodnie. Posiada pieciopunktowe pasy bezpieczeństwa co bardzo ważne w przewożeniu dziecka i dodatkowo pasek, który pokazuje nam czy dziecko jest prawidłowo przypiete. Fotelik posiada zdejmowana tapicerkę, dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 14:20

Polecam

Fotelik ma wiele elementów ułatwiających użytkowanie. Pasy po odpięciu się chowają i umożliwiają wygodne wsadzanie i wyjmowanie dziecka. Dodatkowo jest zawarty wskaźnik który pokazuje czy maluch został dobrze zapięty. Zagłówek oraz siedzisko można regulować, tak aby dostosować je do potrzeb dziecka. Dzięki zdejmowanej tapicerce jest łatwy do utrzymania w czystości. Jazda w nim jest komfortowa, wygodna i bezpieczna dla dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-21 08:31

super fotelik

Wykonany z dobrego materiału łatwego do czyszczenia.
Jest stabilnie umocowany dzięki mocnemu korpusowi.
Komfort, bezpieczeństwo i przyjemność podczas jazdy.
Łatwy w montażu, posiada pasy bezpieczeństwa, wygodny i komfortowy dla dziecka. Posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami co sprawia ,że nie uciskają dziecka
. Pięć możliwości nachylenia fotelika z możliwość dostosowania do potrzeb dziecka. Możliwość regulacji dzięki temu można go regulować zarówno do spania dziecka jak i pozycji pół leżącej.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-27 08:51

Bardzo dobry fotelik

Chyba firmę maxi cosi znają wszyscy. Jest to dobra firma pod względem fotelików. Ten ma bardzo dobre wyniki w testach. Dziecko w nim wygodnie siedzi. Co więcej regulacja położenia fotelika i zagłówka są na plus. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości dzięki zdejmowanej tapicece. Warty polecenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-24 08:39

Fotelik...

Przerost formy nad treścią. Nie potrafię zrozumieć dlaczego ten fotelik jest tak rozreklamowany. W porównaniu z innymi wypada słabo, a cena jest zatrważająca.
Trzypunktowe pasy moim zdaniem nie zapewniają należytego bezpieczeństwa. Taka kubełkowa forma niestety też do mnie nie przemówiła.
Plus za ściągany pokrowiec, który łatwo utrzymać w czystości, ale to niestety jedyny plus.
W tym przedziale cenowym zdecydowanie można wybrać coś o wiele lepszego!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Emilia Markowska
Emilia Markowska

2017-02-28 23:48

Świetny wybór

Bardzo dobry fotelik, wysoko oceniany w testach bezpieczeństwa. Bardzo wygodny dla dziecka, ma możliwość ustawienia pozycji leżącej. Pokrowiec można bez większego problemu zdjąć i wyprać. Za tę cenę, to najlepszy wybór.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?