Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Rodzinne weekendy pełne atrakcji w McDonald's - nie może cię tam zabraknąć!

| aktualizacja: 28.07.2016 | 5

McDonald’s już po raz drugi organizuje w swoich wybranych restauracjach wyjątkowe wakacyjne akcje weekendowe dla dzieci i całych rodzin. Od 11 czerwca do 28 sierpnia, w każdy kolejny weekend będą organizowane niesamowite atrakcje i niespodzianki dla wszystkich gości.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
Mc Donald's
fot. materiały prasowe
AdvertisementMcDonald’s już po raz drugi organizuje w swoich wybranych restauracjach wakacyjne akcje weekendowe dla dzieci i całych rodzin. Od 11 czerwca do 28 sierpnia, w każdy kolejny weekend będą organizowane superatrakcje i niespodzianki dla wszystkich gości związane z dwoma ważnymi wydarzeniami w świecie sportu – Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016 i Igrzyskami Olimpijskimi.
 
W akcji tego lata bierze udział ponad 245 restauracji McDonald’s w całej Polsce (szczegółowa lista restauracji na stronie www.mcdonalds.pl). Są to restauracje na terenie całej Polski, w których przewidziano moc atrakcji, mających najmłodszym uatrakcyjnić czas spędzany w McDonald’s.

Sportowe atrakcje dla dzieci w McDonald’s

Tegoroczne wakacje upłyną w wybranych restauracjach McDonald’s pod znakiem świetnej zabawy i radości w sportowym duchu. Najmłodsi podczas trwania wakacyjnych weekendów będą mieli okazję świętować takie wydarzenia jak Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016, a także Igrzyska Olimpijskie. Te pierwsze będą odbywały się z restauracjach pod hasłem Rodzinne Mistrzostwa w McDonald’s, a Olimpiada pod nazwą Igrzysk Rodzinnych w McDonald’s. Do każdej z okoliczności przewidziane zostały inne animacje dla najmłodszych i nie tylko!
 
W okresie trwania Rodzinnych Mistrzostw i Igrzysk Rodzinnych w McDonald’s w restauracjach obecne są hostessy-animatorki. Wśród stałych atrakcji, które są przewidziane w programie akcji jest skręcanie balonów w urocze wzory jak np. uwielbiane przez dzieci zwierzątka. Hostessy będą też przeprowadzały minikonkursy z nagrodami, rozdawały darmowe upominki oraz upamiętniały wyjątkowe, rodzinne chwile w McDonald’s robiąc gościom pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie dzieci pragnące wcielać się w wyjątkowe postaci będą miały ku temu okazję, ponieważ hostessy mogą na miejscu pomalować ich twarze w niepowtarzalne wzory. W czasie Euro i Olimpiady, będą to wzory kojarzące się ze zwycięstwem, jak medale, puchary, a także flagi krajów ulubionych drużyn.
 
Dzięki McDonald’s tegoroczne wakacje będą pełne zabawy i uśmiechu!

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska i www.mcdonalds.pl.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (5)
avatar

kokso
kokso | 2016-07-20 17:29 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Hela ma rację

Odpowiedz

hela
hela | 2016-07-16 10:36 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jak można na stronie poświęconej dzieciom, ich zdrowiu reklamować MD! !!! Potem każda głupia matka stwierdzi ze skoro taka strona go reklamuje to napewno posiłki w Mc donalds są zdrowe , i w zasadzie jedzenie tam śniadania, obiadu czy kolacji to nic złego, potem dzieci chorują na raka , cukrzycę ADHD itp i wszystkiemu są winne geny, tak? Czasami jeszcze Bóg !

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

koksio
koksio | hela | 2016-07-20 17:30 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Hela masz czałkowitom racje

Odpowiedz

Dionizy
Dionizy | hela | 2016-07-31 15:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Szanowna pani Helu...Raka powoduje 90 % jedzenia, które spożywamy na codzień. Jak pani nazwała "głupia matka" niestety ale całkowite odstawienie dziecka od takich rzeczy nie da gwarancji na jego zdrowie. najpierw niech pani czyta etykiety rzeczy, które szanowna pani kupuje a potem sprawdzi ile z tych składników jest rakotwórcza. Pozdrawiam Dionizy wacki dwa HA

Odpowiedz

Ewelcia
Ewelcia | Dionizy | 2016-08-15 10:47 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Popieram :)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?