Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Medela


kategoria:

Podgrzewacze butelek, sterylizatory, suszarki


Ocena:
3 oceny

Cena: 120 zł
Opis produktu

Medela, B-Well, Sterylizator

Wyparzacz do elementów akcesoriów wchodzących w kontakt z pokarmem. Zapewnia niezawodną dezynfekcję butelek i innych akcesoriów do odciągaczy. Dezynfekcja parowa, bez użycia chemikaliów. Wyparzacz B-Well posiada wizualny i dźwiękowy sygnał zakończenia procesu, a także jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Obsługa za pomocą jednego przycisku gwarantuje bezpieczeństwo. Akcesoria przed dezynfekcją powinny być dokładnie umyte i wypłukane.
Oceny użytkowników produktu 

Medela, B-Well, Sterylizator

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-15 22:52

Super

Sterylizator jest prosty w obsłudze. Jest tylko jeden przycisk do jego obsługi. Super się sprawdza do sterylizacji butelek i innych akcesoriów niemowlęcych. Maluch nie jest narażony na kontakt z bakteriami. Sterylizator jest dostępny w przystępnej cenie i łatwo się go czyści.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Łopatka
Klaudia Łopatka

2015-10-29 23:33

Dostałam jako prezent

Muszę przyznać, że przedmiot okazał się niezawodny. Szybkie urządzenie pozwoliło na sprawną sterylizacje nie tylko butelek, ale także zabawek, czy innych rzeczy, które wymagają ciągłego czyszczenia. Zaledwie jeden przycisk, przy czym nie trzeba pilnować sprzętu by wyłączyć w odpowiedniej chwili, jest dużym plusem gdy rodzice są zabiegani i maja dużo obowiązków na głowie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-18 10:41

super

Widziałam ten sterylizator u znajomej. Musze przyznać, ze jest świetny, bardzo łatwo się go obsługuje- jednym przyciskiem. Głośny dzwięk informuje, że praca się skończyła, łatwy w myciu, ładny, estetyczny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?