Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Medela


kategoria:

Butelki


Ocena:
10 ocen

Cena: 65 zł
Opis produktu

Medela, Butelka do karmienia Calma

Calma jest dobra dla dzieci, które karmione są z piersi, ponieważ umożliwia im ssanie, połykanie i oddychanie w dokładnie taki sposób, z jakiego korzystają pobierając pokarm z piersi. Bez względu na to, czy karmisz piersią, czy stosujesz Calmę, dziecko musi wytworzyć odpowiednie podciśnienie, by spowodować wypływ pokarmu. Gdy dziecko przestaje ssać, wypływ zatrzymuje się - dokładnie tak samo jak podczas ssania piersi. Podobnie jak podczas pobierania pokarmu z piersi, dziecko może: ssać, robić przerwy i oddychać w naturalnym rytmie, tworzyć na własny użytek podciśnienie ruchami żuchwy i języka, łatwo przejść od ssania piersi do Calmy, a następnie z powrotem do piersi dzięki temu, że aby ssać Calmę musi zachować naturalny rytm i sposób ssania.
Oceny użytkowników produktu 

Medela, Butelka do karmienia Calma

 (10)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-17 11:33

Calma

Moja córeczka z tej butelki nie potrafiła pić mleczka, smoczek był za długi, jak piła to wyglądało to jakby zaraz się miała zadławić, próbowaliśmy kilka razy nauczyć ją pić z tej butelki ale niestety nie nauczyła się. A my jej nie zmuszaliśmy bo po co miała się męczyć przy jedzeniu.
Butelka jakościowo bardzo dobra, wykonana z super jakości plastiku, napisy widoczne, nie pościerały się.
Dużym minusem jest poskładanie butelki po umyciu, smoczek ma dużo części do składania a to złożenie wcale nie jest proste, nie raz nie udało mi się złożyć dobrze i mleczko wyciekało.
Cena wysoka jak za butelkę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-15 22:47

Dobra

Butelka jest wykonana z tworzywa bezpiecznego dla dziecka. Córka nie miała problemu z piciem z niej. Picie z butelki nue wpływało negatywnie na karmienie piersią. Minus za cenę jak dla mnie wygórowana. Napisy po wielokrotnym myciu się ścierają i nie widać wartości co przy karmieniu mlekiem modyfikowanym utrudnia przygotowanie mleka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Małgorzata Zmysłowska
Małgorzata Zmysłowska

2017-04-07 16:21

Polecam

Dostałam butelkę będąc jeszcze w ciąży. Córeczka nie miała problemów aby nauczyć się z niej pić. Instrukcja użytkowania butelki jest w tym wypadku bardzo przydatna. Niestety w wyniku wielokrotnego wyparzania butelka matowieje i ścierają się napisy. Cena też nie jest niska.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Małgosia Paterak
Małgosia Paterak

2016-01-05 07:26

dobra

butelka się sprawdza. Jest bardzo wygodna w użyciu, w przygotowaniu i czyszczeniu. Producent dołącza instrukcję jak należny ją przygotować do użycia - wydaje się to śmieszne ale bardzo często producenci o tym zapominają.
Korzystam z niej bardzo rzadko,gdy nie będzie mnie w domu dłuższy czas. Mąż nie narzeka :d

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
agnieszka domeracka
agnieszka domeracka

2015-09-08 17:11

U nas nie zdała rezultatu

U nas buteleczka niestety się nie sprawdziła.Kupiliśmy ja zaraz po tym jak musiałam wrócić do pracy a mały ssał pierś ,nie chcieliśmy aby przez podawanie butli mały zrezygnował z cycusia.Synek jednak zamiast ja ssać wkładał czubeczek języka w dziurkę na czubku smoka.I każde karmienie kończyło się płaczem( pierś ssał idealnie) minusem było też utrzymanie butli w czystości dużo detali do rozkręcenia aby umyć .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Baran
Anna Baran

2015-08-21 21:47

Świetna butelka

Do zakupu tej butelki namówiła mnie położna. Udało mi się ją kupić na promocji, a to ważne bo cena jest na prawdę bardzo wysoka. Niby taka o zwykła butelka a jednak nie. Dzięki systemowi Calma jest niezastąpiona przy jednoczesnym karmieniu piersią i butelką. Dziecko nie zapomina chwytu piersi i tego jak z niej ciągnąć bo w butelce musi robić dokładnie to samo. Dzięki tej butelce mogłam spokojnie odciągać pokarm i podawać go dziecku bez obaw że się odzwyczai od piersi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewa Michalak
Ewa Michalak

2015-06-22 19:43

Polecam butelkę

Butelka godna polecenia. Jak na cenę przystało(butelka nie jest najtańsza) butelka bardzo dobra jakosciowo. Po wyparzeniu nie straciła swoich walorów. Jest solidna. Spadła mi już kilka razy i nic z nią się nie stało. Mogłaby być tańsza ale wszystkie produkty tej marki sa drogie. Mam też laktator, który polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Olaszek
Joanna Olaszek

2014-11-05 08:52

Dobra, ale za droga

Butelkę kupiliśmy kiedy okazało się, że dwa tygodnie po porodzie muszę iść na kilka dni do szpitala, poleciła nam ją położna w szpitalu. Butelka sprawdzała się znakomicie, mój synek jadł z niej chętnie, a po powrocie do domu nie mieliśmy żadnych problemów z powrotem do karmienia piersią. Niemniej w późniejszym czasie zaopatrzyłam się w tańsze butelki i efekt był ten sam, więc jak dla mnie butelka jest bardzo dobra, ale można pieniądze za nią spożytkować w inny sposób i kupić coś tańszego.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2014-11-03 10:00

wszystko zależy od dziecka

Butelkę zaczęłam stosować już w szpitalu. na początku byłam z niej zadowolona, bo faktycznie dziecko musiało umieć ssać tak jak z piersi i nie zaburzało to naszego karmienia naturalnego. Zastrzeżenia mam przede wszystkim do tego, że smoczek jest bardzo twardy i mleko wypływa w dużej ilości przy jednym pociągnięciu. Kilka razy zdarzyło się, że synek się zachłysnął. Kolejnym minusem jest wysoka cena. Butelki innych firm bardziej mi odpowiadały i u mojego dziecka nie zaburzyły odruchu ssania z piersi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata
Agata

2014-09-09 17:47

rewelacja

zastosowała u mojej córki tą butelkę od 1 tygodnia naprawdę mogę szczerze powiedzieć, że tak jak producent obiecuje wspiera karmienie piersią, jest to bezpieczny dla karmienia piersią sposób podawania pokarmu. Mała nie ma żadnych problemów aby pić mleko z piersi na zmianę z tą butelką. Jest bardzo wygodna w użyciu. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?