Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Medela


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Ocena:
3 oceny

Cena: 5 zł
Opis produktu

Medela, Kubeczek do karmienia

Kubeczek firmy Medela służący do karmienia noworodka. Podawany w ten sposób pokarm nie zaburza naturalnego odruchu ssania, dzięki czemu dziecko można w łatwy sposób przystawić z powrotem do piersi. Podziałka gwarantuje kontrolę ilość spożywanego pokarmu. Kubeczek wykonany z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
Oceny użytkowników produktu 

Medela, Kubeczek do karmienia

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna Wielgus
Anna Wielgus

2015-11-19 13:47

Pomocny

Ja używam kubeczka do podawania picia synkowi a najbardziej sprawdził się w sytuacji choroby synka kiedy to trzeba było go nawadniać małymi ilościami wody trzymając synka w pozycji pionowej. Bardzo lekki, przejrzysty i praktyczny. Bardzo często korzystam z tego kubeczka gdy muszę podać lek zmieszany z napojem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Aldona Wiechniak
Aldona Wiechniak

2015-09-10 18:09

polecam

jako matka dziecka karmionego piersią - początkowo nie chciałam podawać dziecku butelek do karmienia, kiedy zaszła konieczność podania dziecku lekarstw wraz z mlekiem z pomocą przyszedł kubeczek medela, początkowo bałam się podać dziecku z niego nawet odrobiny mleka, ale mały łyczek i ku mojemu zdziwieniu dziecko całkiem dobrzeradziło się z jego obsługą :), kubeczek jest mały, poręczny, łatwy w myciu :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-16 15:47

kubeczek

Bardzo ładnie wykonane , z porządnych materiałów . Dzięki ładnej kolorystyce na pewno spodobają się każdemu dziecku , które będzie chciało z największą przyjemnością uczyć się korzystania z nich . Pomagają usamodzielniać dziecko i zachęcają do używania dzięki pięknej kolorystyce .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?