Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
7 ocen

Cena: 120 zł
Opis produktu

Mega Bloks, Podniebne lotnisko (DPJ56)

Klocki dla dzieci Podniebne lotnisko (DPJ56) Mega Bloks polecane są dzieciom w wieku 1-5 lat. Zestaw składa się z 36 elementów, w tym klocków, specjalnych elementów tematycznych i dużych paneli konstrukcyjnych. W zestawie znajdziemy: figurki dwóch przyjaciół i samolot na obrotowych kółkach, wieżę kontroli lotów z odsłanianymi obrazkami i otwieranymi drzwiami do dostarczania bagażów oraz przesyłek.   
Klocki idealnie pasują do dziecięcych rączek, można z nich ułożyć różne budowle (nawet do 60 cm), a do tego klocki można łączyć z innymi zabawkami Mega Bloks. 
Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.pl
Ocena redakcji produktu 

Mega Bloks, Podniebne lotnisko (DPJ56)

ocena całościowa

Przetestowałyśmy klocki Mega Bloks, Podniebne lotnisko z moją niespełna 3-letnią córeczką i muszę przyznać, że... bawiłyśmy się świetnie. Na początku nie byłam przekonana, co do tego, że małej dziewczynce, która najczęściej lubi bawić się lalkami i odgrywa raczej realistyczne scenki z życia w swojej zabawie, przypadnie do gustu taki temat. Samoloty, owszem, zawsze ją interesowały, kiedy pojawiały się na niebie, ale do tej pory jeszcze nie miała okazji być na prawdziwym lotnisku.

Moje wszystkie wątpliwości zniknęły, gdy tylko ten zestaw klocków pojawił się u nas w domu. Od razu moja 3-latka chciała, żeby jej pokazać jak zbudować lotnisko, bardzo zainteresowały ją figurki chłopca i dziewczynki (są całkiem spore i ładne), które ku mojej i dziecka uciesze, można było zamieniać rolami (samolot z dziewczynką od razu zaczął pełnić u nas rolę również oddzielnej zabawki, którą można było ze sobą zabierać, np. na spacer czy do dziadków). Bardzo podobało mi się, że dziewczynka może prowadzić samolot, tak samo jak chłopiec w czapce pilota, a chłopiec może być kontrolerem lotów, tak samo jak dziewczynka ze słuchawką.

Klocki łatwo łącza się ze sobą, dziecko nie ma problemów by zbudować z nich własną konstrukcję, a moja córeczka od razu połączyła je także na swój sposób, a więc podniebne lotnisko zostało nieco zmodyfikowane. Zabawa we wchodzenie i wychodzenie przez bramki lotniska oraz latanie i parkowanie samolotem na wieży lub obok wieży nastąpiły niemal automatycznie. Ciekawe jest również to, że przez dłuższy czas córeczka bawiła się klockami zupełnie sama, na tyle ją to wszystko wciągnęło. A to u nas nie zawsze się zdarza!

Jak zwykle w przypadku klocków chciałoby się, by opakowania były bardziej trwałe, choć są bardzo pojemne i przez jakiś czas mogą posłużyć do chowania klocków w pokoju dziecka. U nas oczywiście stały się również częścią zabawy (to często się zdarza) – tam lądował samolot, niczym w ogromnym hangarze.

Oceny użytkowników produktu 

Mega Bloks, Podniebne lotnisko (DPJ56)

 (7)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-12 18:46

Podniebne lotnisko

Klocki są solidnie wykonane, są bezpieczne, kolorowe i z pewnością pobudza wyobraźnie dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-15 20:03

Trochę drogie

Jak Dla mnie to klocki w stosunku do jakości kosztują za dużo i gdyby nie fakt, że dostałam je w prezencie nie zdecydowałabym się na zakup ich w takiej cenie. Sama jakość wykonania dość dobra i kolory bardzo atrakcyjne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Kocjan
Katarzyna Kocjan

2017-10-08 19:24

Najlepsza recenzja to uśmiech dziecka!

Podniebne lotnisko pozwala szybować dziecięcej kreatywności! Klocki są stworzone wprost do dziecięcych rączek- łatwo je złożyć, jak i rozłożyć. Nie ma ryzyka połknięcia elementów, gdyż klocki są wykonane solidnie i duże. Kolorystyka wzbudza zainteresowanie, a możliwość stworzenia kilku budowli sprawia, że trudno się nimi znudzić. Syn zaprzyjaźnił się z nimi od pierwszego wejrzenia, ale szkoda, że do klocków dołączona jest instrukcja tylko jednej wersji lotniska. Szkoda, bo syn bardzo chętnie, patrząc na obrazki, powtarza czynności i je naśladuje, sam budując! Ale w żaden sposób nie ujmuje to estetyki, jak i funkcjonalności klocków, które zachęcają do wspólnej zabawy, jak i wzniecają kreatywność. Patrząc na zadowoloną minę dziecka jestem pewna, że i jemu przypadły do gustu!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Bogumiła S.
Bogumiła S.

2017-10-08 16:43

Świetne klocki dla Maluchów kochających samoloty i podniebnych podróże!

Świetne klocki dla Maluchów kochających samoloty i podniebne podróże.Można zbudować z nich port lotniczy z wieżą kontroli lotów i systemem transportu bagaży.W zastawie oprócz klocków są takie elementy jak samolot oraz figurki pilota i stewardessy.
Klocki są duże i wygodne,trwałe i bezpieczne dla maluszków ,gdyż są pozbawione ostrych kantów i nie zawierają małych elementów ,które dziecko bawiąc się nimi mogłoby włożyć do buzi.Doskonałe do zabawy ,która rozwija kreatywność,pobudza wyobraźnię i wspiera rozwój intelektualny malucha.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Ostrowska
Agata Ostrowska

2017-10-07 06:21

mega zabawa

Bardzo dobry produkt nie tylko dla dzieci w wieku 1-5. Moja córka 8 - letnia miała mnóstwo zabawy
Klocki bardzo dobrej jakości, wielkości, bez wysiłku można z nich budować i układać. Zainteresowanie wzbudza ich wielkość i łatwość w zabawie.
Polecam każdemu rodzicowi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Weronika Chrzanowska
Weronika Chrzanowska

2017-09-28 11:25

Bardzo ciekawa propozycja

Testujemy od tygodnia. Propozycja bardzo ciekawa, idealna na ostatnie deszczowe dni. Pierwsze wrażenie po otwarciu paczki z przesyłką - bardzo ładne opakowanie, będzie w czym trzymać klocki. Córeczka (19 m-cy) nie mogła się doczekać, kiedy wyjmę klocki i chciała mi pomóc. I tu nastąpiła pierwsze trudność - samolot i klocki pod nim były tak zamontowane w pudełku, że nie dało się ich wyjąć bez jego uszkodzenia - szczególnie przy takiej Pomocnicy :) Miłą niespodzianką okazała się bardzo szczegółowa instrukcja, dzięki której zbudowałyśmy nasze lotnisko. Szkoda tylko, że skoro są dwa "wyjściowe" warianty ułożenia klocków w instrukcji jest tylko jeden. Same klocki super, gruby trwały plastik, piękne żywe kolory. Wciągnęły Córeczkę na długo. Dw ludziki, otwierane okienka i drzwi i ruchome elementy, a przede wszystkim samolot zachwyciły Małą do tego stopnia, że chciała wziąć ze sobą zestaw, gdy wychodziłyśmy z domu. Duże, bezpieczne elementy i łatwość składania powodują, że możemy się nie tylko bawić nimi razem, ale Córeczka może budować również sama. Niestety dosyć szybko wyszło coś, co zapewne dla Mam mniejszych dzieci będzie atutem, a przy mojej Rozrabiace jest minusem - klocki bardzo słabo się trzymają. Dla maluszka - ok, bo sobie je będzie mógł przepinać bez pomocy Rodzica. Natomiast w momencie, gdy klocki dedykowane są dla dzieci 1-5 lat, to u nieco starszych dzieci może to być problem. Córeczka chce cały poskładany zestaw przenosić i przestawiać w inne miejsce, ale każda próba podniesienia klocków, inna niż za podstawę, kończy się odłączeniem elementu, a w efekcie najczęściej lądowaniem zestawu na ziemi w kawałkach, ponieważ przy upadku nawet z małej wysokości klocki się rozłączają. Córka się tym początkowo zniechęcała. Dlatego niestety 4* za jakość. Klocki powinny się łatwo odczepiać, ale jednocześnie nie rozsypywać się przy każdym dotknięciu. Dobrze trzymają mocowania okienek, drzwi i ruchomych elementów z walizkami i samolotem.
Ogólnie - bardzo mi się ten zestaw podoba i polecam każdemu małemu konstruktorowi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-09-18 13:45

świetne klocki

bardzo fajne klocki, kolorowe i duże. Dla mniejszego dziecka tego typu klocki są znakomite gdyż male z łatwością je chwyta i manipuluje nimi. Łatwo się łączą, budowle nie są zbyt duże co jest dobre dla rozwijajacego się dziecka gdyż łatwiej mu jest nimi się bawić. Solidne tworzywo, bezpieczne. nie ma elementów zbyt małych dzięki temu dziecko biorąc do buzi nic nie połknie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?