Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 112 zł
Opis produktu

Mega Bloks, Wędrująca gąsieniczka First Builders

Wędrująca gąsieniczka Mega Bloks firmy Mattel to ciekawa, rozwijająca zabawka dla dzieci w wieku 1-5 lat. W zestawie jest 7 kolorowych klocków z różnymi nadrukami oraz zabawna pszczółka do przyczepiania z tyłu lub przodu gąsieniczki. 
Wędrująca gąsieniczka pociągnięta za sznureczek wydaje dźwięki oraz zabawnie się kołysze się na platformach. Zabawka ma obrotowe kółeczka oraz sznureczek, dzięki czemu zabawkę można bez problemu ciągnąć za sobą. 
Klocki Wędrująca gąsieniczka to zabawka, która stymuluje wyobraźnię dziecka i rozwija jego umiejętności manualne. Klocki są stworzone z materiałów wysokiej jakości. Zestaw kompatybilny z innymi zestawami First Builders.

Gdzie można kupić: sklep internetowy kraina zabawy.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Mega Bloks, Wędrująca gąsieniczka First Builders

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-19 16:48

super

Kolorystyka jest bardzo żywa, dzięki temu dziecko wizualnie rozpoznaje poszczególne kolory. Dziecko może samodzielnie ułożyć w dowolnym miejscu klocki. Zabawka rozwija sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową. Gąsieniczka zachęca dziecko do chodzenia ponieważ ma przymocowany sznureczek. Bardzo fajny towarzysz zabaw domowych i spacerów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-20 19:11

Kolorowa gąsienica

Gąsienica jest wykonana z bezpiecznego materiału dla dziecka. Ma żywe kolory. Zabawka wydaje wesoło dźwięki. Dodatkowo gdy maluch ją ciągnie za sobą śmiesznie się kołysze. Zabawka rozwija zdolności manualne. Pobudza wyobraźnię malucha. Zabawa z nią się nie nudzi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?