Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Mattel


kategoria:

Klocki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 150 zł
Opis produktu

Mega Bloks, Wózek pojazd zbieracz klocków First Builders 

Wózek pojazd zbieracz klocków First Builders Mega Bloks firmy Mattel to zabawka dla dzieci od 1. roku życia. Zestaw, oprócz pojazdu do zbierania klocków, zawiera również kolorowe, różnej wielkości klocki, które dopasowane są do rączek dzieci. 
Wózek pojazd zbieracz klocków wyposażono również w wygodny uchwyt, który jest niezwykle pomocny przy zmianie miejsca zabawy i transporcie. Wózek zbiera klocki rozsypane na podłodze. Dzieje się to, dzięki zastosowaniu specjalnego, obrotowego mechanizmu, który pozostaje w pełni bezpieczny dla dzieci.
W zestawie znajdują się klocki o zróżnicowanych rozmiarach, które pozwolą małemu konstruktorowi na tworzenie rozmaitych budowli, a po skończonej zabawie, wystarczy przejechać zbieraczem po podłodze i w krótkim czasie pokój będzie posprzątany. To doskonały pomysł na zabawę i zachowanie porządku.

Gdzie można kupić: sklep internetowa krainazabawy.pl
Oceny użytkowników produktu 

Mega Bloks, Wózek pojazd zbieracz klocków First Builders 

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 18:38

rewelacja dla dziecka

Przyznam wózek Mega Bloks to rewelacyjny pojazd z klockami dla dziecka. moje dzieciaczki uwielbiają zabawę każdym dużym pojazdem z kołkami, który ma możliwość poruszania się. Klocki są różnokolorowe idealne do raczki dziecka rocznego. idealna nauka, zabawa i miłe spędzanie czasu. Genialny zestaw klocków.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-21 12:59

Fajny pojazd dla najmniejszych

W zestawie jest wózek wraz z klockami. Klocki mają fajne kształty i różne wielkości dopasowane do małych rączek. Maluch poznaje nowe faktury i kształty. Po zabawie można zbieraczem przejechać i szybko pozbierać klocki. Zabawa jest wykonana z materiału o wysokiej jakości. Jest bezpieczna dla dziecka nie zrobi sobie nią krzywdy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-04-10 10:00

ciekawy prezent

Synek dostał ten wózek na prezent i jest z niego bardzo zadowolony. jest solidnie wykonany i łatwo się go prowadzi. Zbiera klocki choć nie zawsze. Jako zabawka sprawdza się doskonale. Syn chowa do niego swoje skarby i przewozi w różne miejsca. Klocki nadają się już dla malutkich dzieci. Ciekawy prezent

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?