Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Cytaty o mamie - najpiękniejsze memy o macierzyństwie

| aktualizacja: 26.04.2017 | 0

Zobacz filmik z krótkim zestawieniem naszych najładniejszych i najbardziej trafnych facebookowych memów, które podbiły serca czytelniczek, co widać po ilości udostępnień z naszego profilu Babyonline.pl na Facebooku.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)

Zobacz inne z serii Jesteś mamą - zobacz nasze najlepsze filmy o macierzyństwie [WIDEO] (10):

Miłość mamy do dziecka i dziecka do mamy to temat, który bardzo często pojawia się wśród cytatów znanych osób. My często na naszym profilu na Facebooku przygotowujemy memy, które w 1-2 zdaniach pokazują radości i smutki dnia codziennego, z którymi spotyka się każda mama. Jest to jedna z naszych ulubionych form kontaktu z wami - my proponujemy miły dla oka obrazek ze zdaniami, z którymi utożsamia się każda z nas, a wy możecie je udostępniać na swoich tablicach facebookowych.

Zbliża się maj, a wraz z nim jedno z najważniejszych świąt w roku - Dzień Matki :)
W tym czasie można wiele przeczytać i zobaczyć miłych dla oka obrazków z cytatami o tym, jakie macierzyństwo jest fajne, choć nie zawsze kolorowe i jak uśmiech dziecka wynagradza wszystkie łzy. Zobacz nasz filmik z krótkim zestawieniem naszych najładniejszych i najbardziej trafnych facebookowych memów, które podbiły serca czytelniczek, co widać po ilości udostępnień z naszego profilu na Facebooku. 

Zobacz także:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?