Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Miapka Design


kategoria:

Ubranka dla niemowląt


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 165 zł
Opis produktu

Miapka Design, Kurteczka dla niemowlaka

Kurteczka dla niemowlaka Miapka Design to alternatywa dla kombinezonów dla dziecka. Produkt zapewnia dziecku i rodzicom komfort ubierania, a także umożliwia szybki i wygodny sposób zmiany pieluszki dziecka. 
W tej kurteczce dziecko się nie przegrzewa, ale nie jest mu zimno (ubranie zapewnia optymalną temperaturę ciała dziecka). 
Kurtka składa się z dwóch warstw – każda z nich wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które mogą być prane wielokrotnie w pralce, a ich jakość i fason nie zmieni się.
W kurteczce zastosowano innowacyjne rozwiązanie – element kroczny, który pomoże pozostać kurteczce na swoim miejscu. Kurteczka nie podciąga się, nie odsłania plecków, niezależnie od tego w jakiej pozycji jest dziecko. Element ten można odpiąć w każdej chwili, co ułatwia przewijanie dziecka. 
Kurta ma duży kaptur, który zabezpiecza dziecko przed wiatrem, może też zastąpić czapkę, elementy odblaskowe, które zapewnią dziecku bezpieczeństwo i dobrą widoczność po zmroku, a także odwijane rękawki, które oprócz funkcji dekoracyjnej pozwalają doregulować ich długość do dziecka.

Marka Miapka Design zaprojektowała kurteczki w rozmiarze baby size w 3 kolorach: 
Szafir, Malina i Limonka. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Miapka Design
Oceny użytkowników produktu 

Miapka Design, Kurteczka dla niemowlaka

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-09 20:46

Kurteczka

Kurteczka dla niemowlaka Miapka Design to kurtka, która rośnie razem z dzieckiem, gdyż rękawy i "krok" możemy regulować lub całkowicie odpiąć. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy ryzyka, że za miesiąc, dwa ubranko będzie za małe.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?