Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Teatrze STUDIO

aktualizacja: 19.05.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Z okazji Dnia Dziecka warszawski Teatr STUDIO wraz z Akademią Sztuk Pięknych i Szkołą Podstawową im. Stanisława Moniuszki w Łajskach zapraszają wszystkie dzieci na przedstawienie.
Międzynarodowy Dzień Dziecka w Teatrze STUDIO
„BĘDZIE FAJNIEJ”
1 czerwca, godz. 18.00


Od siedmiu lat Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Łajskach realizuje program edukacji włączającej, tzn. wszystkie dzieci, niezależnie od swoich słabości, czy też wybitnych uzdolnień, orzeczeń o niepełnosprawności, czy wygranych konkursów – uczą się razem w klasach. Mając pewność, że ten system w najbardziej harmonijny sposób odpowiada na potrzeby edukacyjne i rozwój społeczny wszystkich uczniów od lat propagujemy ideę edukacji włączającej.

W tym roku sztandarowym projektem Szkoły Podstawowej w Łajskach jest Międzynarodowy Dzień Dziecka organizowany wraz z nowymi przyjaciółmi szkoły: Warszawskim Teatrem Studio (duża scena i przestrzeń wystawiennicza) oraz Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie (projekt i realizacja scenografii).

W programie pojawią się między innymi: międzynarodowa orkiestra (klasy orkiestry dętej z Polski i z Niemiec), autorskie programy zaproszonych szkół obcojęzycznych (m.in. szkoła, amerykańska, rosyjska, niemiecka, Zespół szkół Lauder - Morasha), a także wystawa  prac plastycznych stypendysty Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci - autystycznego ucznia szkoły w Łajskach.

Kierownictwo artystyczne - Tadeusz Woźniak
Gospodarz wieczoru - aktor Teatru Studio - Krzysztof Majchrzak


Informacja na stronie Teatru Studio
www.teatrstudio.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?