Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Millaminis


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Weronika Tomanek
Ocena:
4 oceny

Cena: 33 zł
Opis produktu

Millaminis, Friends on the Move™

Seria zabawek Friends on the Move™ to atrakcyjna propozycja już dla najmłodszych dzieci. Do zabawy zapraszają trzy sympatyczne zwierzątka: małpka Bobo, hipopotam Mel i żyrafa Diana, które podróżując poznają nowych przyjaciół. Duże elementy i elastyczny, miękki materiał, sprawiają, że są one bezpieczne nawet dla najmłodszych. Dodatkowo dzięki pobraniu darmowej aplikacji na telefon czy tablet, dzieci mogą zobaczyć przyjaciół w ruchu i ożywić zabawkę. W serii Friends on the Move™ dostępne są pojedyncze autka oraz zestawy, takie jak: dom, zamek, policja, stacja benzynowa, farma, straż pożarna. Zestawy można ze sobą łączyć, budując całe miasteczko!
Wymiary: 22 cm x 18,5 cm x 7 cm
Oceny użytkowników produktu 

Millaminis, Friends on the Move™

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Radek Willecki
Radek Willecki

2017-11-28 22:35

Bezpieczna i ciekawa zabawka

Bezpieczna i ciekawa zabawka, którą szczerze polecam już dla najmłodszych.Elementy są duże i miękkie. Postaci są bardzo sympatyczne. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest to, że można dokupować różne elementy i tworzyć nowe zestawy i mnóstwo nowych historii

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-19 09:11

Super

Pierwsze z serii Moje dzieci dostały na prezent natomiast obserwujących jak się bawią tym produktem do kupiliśmy prawie cały serię. Jest świetny jakości pobudza zmysły dziecka A co najważniejsze jest wykonana z bezpiecznych certyfikowanych materiałów

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-19 18:10

Przeciętna

Ogólnie dziecko bawiąc się zestawem pobudza wyobraźnie. Zabawka zachęca do zabawy przez żywe kolory. Dodatkowo duże elementy wykonane z bezpiecznego materiału nie zagrażają maluchowi. U mnie minus za to że zabawka nie jest zbyt kreatywna i po pewnym czasie się nudzi. Za mało opcji zabawy. Ale ogólnie dobry produkt w atrakcyjnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-20 12:18

ok

Synek ma kilka zabawek z serii Friends on the Move, są bardzo lekkie, małe, mozna je zabrac nawet do kieszeni, synek je nawet podgyza;) Mozna z nich stworzyć swoje własne królestwo, dowolnie układać, samochodziki lekko jadą, niezła zabawak, choć szału nie robi;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?